× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

امام جمعه شریف آباد گفت: دشمن محصور معادلات مادی خود شد و قدرت مردم ایران که آمیخته به عنصر ایمان و توکل و شهادت را فراموش کرد.

به گزارش ثمره نیوز؛حجت الاسلام قاسم خداپرست در خطبه های این هفته نمازجمعه شریف آباد با اشاره به اهمیت داشتن تقوای الهی و حفظ ایمان برای آسیب نرساندن به داشته های معنوی خودمان اظهارداشت: این اعدامی که اتفاق افتاد و دشمنان بویژه انگلیس از آن ناراحت شدند ببینید، سابقه آن جاسوس را ببینید، ۷۵ماه سابقه شرکت در جنگ ۸سال دفاع مقدس، برادر شهید؛ بیندیشید که نفوذ رنگ و بو ندارد، آخر این ثمره های درخشان چه شد، تمام اسرار ایران را در همه مراحل جایگاهی به انگلیسی ها داد.

خطیب نمازجمعه شریف اباد افزود: ۴۳سال از انقلاب اسلامی می گذرد دشمن نقشه های پیچیده کشید و جنگ ۸ساله، جنگ نرم، تحریم ها، فتنه ها و جنگ ترکیبی اخیر که طرف های عبری عربی و غربی و منافقین، حمایت و مدیریت سلبریتی ها دست در دست هم به میدان آمدند اما چه شد در این جنگ با این همه هزینه شکست خوردند.

خداپرست در ادامه اضافه کرد: دشمن محصور معادلات مادی خود شد و قدرت مردم ایران که آمیخته به عنصر ایمان و توکل و شهادت را فراموش کرد، دشمن قدرت مردم را نشناخت، قدرت ملت ایران ولایت است؛ دشمنان سالها نقشه کشید و نقشه دقیقی را پیاده کرد و ولی امر مسلمین در ۱۰دقیقه سخنرانی آنرا خنثی کرد، دشمن این قدرت را ندید و نشناخت.

وی در ادامه تصریح کرد: مشکلات اقتصادی معیشتی هست و باید مرتفع شود اما در این جنگ با وجود این مشکلات مردم امنیت و شهادت را فدای رفاه نکردند؛ چگونه جوانان در دفاع از ناموس و کشورشان شهید شدند و بیگناه خونشان بر زمین ریخته شد چرا اینها نقض حقوق بشر نیست کسی که این جنایات را مرتکب شده و اعدام شد از نقض حقوق بشر برایش حرف می زنند.

خطیب نمازجمعه شریف آباد در پایان خاطرنشان کرد: تحریم سپاه جدید نیست، سپاه نشان داده زیرتیغ تحریم رشد خوبی داشته و تحریم نه تنها سد نیست بلکه رشد بسیاری را در حوزه صنعت ایجاد کرد.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه