× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

جلیل رحیمی جهان آبادی، نماینده تایباد و باخزر در مجلس گفت: آقای عین الهی به وعده های ساخت بیمارستان در حوزه انتخابیه اش عمل نکرده، همچنین عمکرد نامناسبی در خصوص کمبود دارو و تامین دارو در سطح کشور داشته است.

به گزارش ثمره نیوز،جلیل رحیمی جهان آبادی، نماینده مردم تایباد و باخزر در مجلس شورای اسلامی که از استیضاح کنندگان وزیر بهداشتاست با انتقاد از عملکرد وزیر بهداشت در گفتگو با خبرنگار ثمره نیوز، گفت: من از استیضاح کنندگان وزیر بهداشت و درمان هستم و در دو موضوع نسبت به عملکرد آقای عین الهی انتقادات جدی دارم.

این نماینده دو دوره مردم تایباد و باخزر در مجلس یازدهم اظهار کرد: یکی از انتقادات من در خصوص حوزه های انتخابیه خودم است. در حوزه انتخابیه خودم شهرستان باخزر دو بیمارستان نیمه کاره داریم و در شهرستان تایباد هم قرار بوده است یک بیمارستان تازه تاسیس شود،اما هنوز حتی ردیف اعتباری برای آن نگرفته است.

رحیمی جهان آبادی ادامه داد: بیمارستان نیمه کاره دیگری در شهر نصرآباد داریم که آن را چند سال است به حال خود رها کرده اند.

این نماینده استیضاح کننده وزیر بهداشت مشکل دوم وزیر را در حوزه کشوری دانست و بیان کرد:وزیر بهداشت در حوزه دارو نسبت به کمبود دارو و تامین آن به شدت بد عمل کرده است. نگاه و عملکرد او به هیچ وجه نگاه تخصصی نیست به همین دلیل استیضاح اورا امضا کردم و خواستار تغییر او با شخصی مجرب و توانمند هستم.

انتهای پیام/

 

 

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه