× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

نماینده مردم استهبان و نی ریز در مجلس گفت: وزارت بهداشت و درمان نتواسته است برای حل کردن ناوگان فرسوده‌ آمبولانسی راه حلی بیابد و در مجموع مردم از وضعیت بهداشتی و درمانی رضایت چندانی ندارند.

به گزارش ثمره نیوز،فرهاد طهماسبی،نماینده مردم استهبان و نی ریز در مجلس در گفت وگو با خبرنگار ثمره نیوز، باانتقاد از عملکرد وزیر بهداشت در تامین ناوگان آمبولانس کشور گفت: اقدامات وزارت بهداشت و درمان در حوزه تامین ناوگان آمبولانس و حمل و نقل بیماران بسیار ضعیف است و تا به حال اقداماتی در این خصوص از سوی این وزارتخانه دیده نشده است.

عضو کمیسیون صنایع و معادن افزود: بسیاری از شهرستان‌های کشور فاقد آمبولانس‌های به روز و کارآمد هستند.

طهماسبی با بیان اینکه شاید وزیر در همه این موضوعات مقصر نباشد، تصریح کرد: جدای از بحث تحریم ها و چگونگی تامین تجهیزات پزشکی و امبولانس و ناوگان حمل و نقل بیماران باید به این نکته توجه داشت که مردم در این زمینه رضایت خاطر ندارند و منتقد این وضعیت هستند؛ اما وزارت بهداشت تا امروز نتوانسته برای این مشکل راهی پیدا کند.

عضوکمیسیون صنایع و معادن مجلس افزود: البته وزارت بهداشت در زمینه کنترل کرونا اقدامات قابل قبولی داشته است، جدای از تلاش این وزارت خانه در شرایط کرونا، مشکل دارو مشکلی است که امروزه وجود دارد و نمی توان ضعف وزارت بهداشت در تامین دارو در مقاطعی را نادیده گرفت.

انتهای پیام/

 

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه