× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

به منظور مقابله با ویروس کرونا ، صبح امروز ، ۲۸ فروردین ، مرحله اول واکسیناسیون۲۳۰ پاکبان منطقه ۱۳ با نظارت شهردار منطقه، و جمعی از معاونین و مدیران اجرا شد.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۳ تهران، مجتبی شکری، شهردار منطقه در حاشیه اجرای واکسیناسیون پاکبانان این منطقه گفت : با توجه به ماهیت شغلی پاکبانان و مواجهه آنها با زباله ها و پسماند های عفونی و به منظور پیشگیری از ابتلای این قشر زحمتکش به بیماری کرونا ، مرحله اول واکسیناسیون ۲۳۰ پاکبان منطقه در پایگاه ویژه مدیریت بحران اجرایی شد.

او افزود : شهرداری منطقه ۱۳ با مشارکت مرکز بهداشت شرق تهران ، واکسیناسیون ۲۳۰ پاکبان را در دو مرحله آغاز کرده تا این گروه پر خطر ، در کنار رعایت اصول بهداشتی از ویروس کرونا در امان بمانند .

شهردار منطقه ۱۳ ادامه داد : تزریق دوز دوم واکسن این پاکبانان طی ۲۸ روز آینده و در اواخر اردیبهشت ماه انجام می شود.

شکری در ادامه افزود : برای پاکبان ها از واکسن های وارداتی چینی که توسط وزارت بهداشت تائید شده ، استفاده شده است .

شهردار منطقه ۱۳ با بیان اینکه پاکبانان در خط مقدم مبارزه با کرونا هستند یادآور شد : اقشار مختلفی در کار مبارزه با شیوع ویروس کرونا هستند ، اما پاکبانان مظلوم ترین این اقشار به شمار می روند که در شرایط حاد کنونی نیز از تلاش برای پاکیزه نگهداشتن شهر دریغ ندارند ، از این رو توجه به سلامت این عزیزان در کنار سایر اقشار امری ضروری است.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه