× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

معاون فرهنگی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران از اجرای پنجمین جشنواره دستاوردهای کانونی و مراکز مشارکتی در سه بخش رقابتی، غیر رقابتی و کارویژه ها خبر داد و گفت: در این جشنواره ۱۳۷مرکز مشارکتی و ۳۵۱ کانون مشارکت مردمی آثار و خدمات خود را ارائه می دهند. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط […]

معاون فرهنگی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران از اجرای پنجمین جشنواره دستاوردهای کانونی و مراکز مشارکتی در سه بخش رقابتی، غیر رقابتی و کارویژه ها خبر داد و گفت: در این جشنواره ۱۳۷مرکز مشارکتی و ۳۵۱ کانون مشارکت مردمی آثار و خدمات خود را ارائه می دهند.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی مرکز مشارکت های فرهنگی هنری شهرداری تهران، سید علیرضا فاطمیان پور، معاون فرهنگی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران اظهار داشت: فراخوان برگزاری پنجمین جشنواره دستاوردهای کانونی و مراکز مشارکتی همزمان با چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اعلام خواهد شد.

وی در ادامه تصریح کرد: دبیران و اعضای کانون های مشارکت مردمی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران و خانه های کودک، خانه های فرهنگ و کتابخانه های مشارکتی به همراه مربیان آموزشی و فراگیران آنها، گروه های شرکت کننده در این جشنواره هستند که دستاوردهای خود را در چهار رشته شامل تولید محصول، اجرای پروژه های فرهنگی هنری، بسته های تبلیغاتی ویژه معرفی کانون یا مرکز و ایده پردازی ارائه خواهند کرد.

فاطمیان پور با اشاره به برگزاری مراسم اختتامیه این جشنواره در فصل بهار سال آینده، افزود: این مراسم با اجرای برنامه های نمایشگاهی شامل معرفی و ارائه آثار برگزیده، غرفه فروش محصولات، پنل های علمی و اجرای برنامه های فرهنگی هنری در حاشیه این جشنواره، به مدت سه روز برگزار خواهد شد.

وی در ارتباط با کارویژه پنجمین جشنواره دستاوردهای کانونی و مراکز مشارکتی تصریح کرد: این برنامه ها به صورت مشترک میان کانون های مشارکت مردمی و مراکز مشارکتی دیده شده اند.

فاطمیان پور هدف از برگزاری این جشنواره را شناسایی و معرفی برنامه ها و اقدامات موفق کانون ها و مراکز مشارکتی در سال جاری اعلام کرد و گفت: شناسایی ایده های خلاقانه و اثرگذار مبتنی بر ارتقای کیفیت خدمات مرکز مشارکت های فرهنگی هنری، بسترسازی برای ارتقای کیفیت خدمات کانون ها و مراکز مشارکتی در مسیر فعالیت های فرهنگی هنری، تقویت و توسعه فعالیتهای داوطلبانه و مشارکتی در شهر تهران، حمایت از کانون ها و مراکز مشارکتی با فراهم کردن امکان عرضه و فروش محصولات تولیدی و افزایش روحیه نشاط اجتماعی در جامعه با مشارکت شهروندان از دیگر اهداف اصلی این جشنواره است.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه