× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

شهردار منطقه21 همزمان با بارش برف از نیمه شب گذشته(28 دی ماه98)، از تردد ایمن و بدون مشکل شهروندان و مسافرین عبوری از معابر عبوری و بزرگراه های این منطقه از پایتخت و همچنین نبود هیچگونه گره ترافیکی باتوجه به تصاویر دریافتی از دوربین های راهنمایی و رانندگی خبر داد. به گزارش ثمره نیوز به […]

شهردار منطقه21 همزمان با بارش برف از نیمه شب گذشته(28 دی ماه98)، از تردد ایمن و بدون مشکل شهروندان و مسافرین عبوری از معابر عبوری و بزرگراه های این منطقه از پایتخت و همچنین نبود هیچگونه گره ترافیکی باتوجه به تصاویر دریافتی از دوربین های راهنمایی و رانندگی خبر داد.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه21 تهران،حسن رحمانی شهردار این منطقه با بیان اینکه از همان ساعات ابتدایی بارش برف؛ تمامی عوامل اجرایی معاونت های خدمات شهری و ترافیک، ستاد مدیریت بحران، نواحی سه گانه و واحد بیسیم درحالت آماده باش کامل و خدمت رسانی بودند، گفت: تمامی نقاط حساس پر رفت و آمد و دارای احتمال آبگرفتگی یا آب ماندگی در سطح نواحی سه گانه منطقه21 توسط معاونت خدمات شهری این منطقه شناسایی و اکیپ های اجرایی در سطح محدوده مستقر شده اند.

وی با بیان اینکه بازدیدهای دوره ای از سطح محدوده و شارژ مخازن زرد رنگ نگهداری شن و نمک به صورت مستمر انجام می شود، افزود: لایروبی و پاکسازی کانال ها، حوضچه ها و تله های زباله گیر در سطح نواحی سه گانه منطقه21 پیش از آغاز فصل زمستان شروع شده و همچنان ادامه دارد.

شهردار منطقه21 با تاکید بر اینکه تمامی معابر بزرگراهی و اصلی این منطقه باز و تردد وسایل نقلیه به راحتی درحال انجام است، یادآور شد: به هنگام بارش ها، تهیه کیسه های شن مخصوص برف روبی و توزیع آنها در مخازن زرد رنگ و نقاط حساس از جمله تقاطع های غیرهمسطح، بزرگراه ها و رمپ و لوپ ها با حضور 350نفر از عوامل اجرایی خدمات شهری به صورت شبانه روزی و شیفت بندی در سطح منطقه21 انجام می شود.

رحمانی با تاکید بر اینکه کلیه ماشین آلات برف روبی از چهاردهم دی ماه در حالت آماده باش کامل بوده و بارگیری شده اند،خاطرنشان کرد: ماشین آلات برف روبی شامل 8دستگاه گریدر، 9دستگاه کامیون، 9دستگاه خاور، 8دستگاه نمک پاش، ۳دستگاه بابکت، 3دستگاه کامیون تیغه دار برفروب، 4دستگاه وانت، 4دستگاه بالابر، 8عدد اره موتوری و ابزار تخصصی ویژه فضای سبز در سایت های برف روبی منطقه21 آماده استفاده در شرایط جوی نامساعد زمستانی هستند.

لازم به ذکر است؛ اولویت بندی مدیریت شهری منطقه21 جهت آماده باش در شرایط جوی نامناسب؛ ستاد برف روبی، معابر درجه یک، دو و سه می باشد که بزرگراه های فتح، شهید لشگری، آزادگان و پل های کاروانسرای سنگی، معابر درجه یک و اصلی این منطقه محسوب می شوند.

مدیریت شهری منطقه21 امیدوار است با کمک و همیاری شهروندان مسئولیت پذیر این منطقه، عملیات سراسری برف تکانی از روی درختان بوستان ها، فضای سبز حاشیه بزرگراه ها، معابر اصلی و فرعی ورودی غربی پایتخت با سرعت و دقت انجام شود.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه