× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

همزمان با سه شنبه بدون خودرو همایش دوچرخه سواری در بوستان فدک منطقه2 برگزار و مدیران شهری منطقه با شهرداران مدارس هم رکاب شدند. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه2 تهران، رسول کشت پور شهردار منطقه 2 ،با حضور درهمایش دوچرخه سواری که همزمان با سه شنبه بدون خودرو با […]

همزمان با سه شنبه بدون خودرو همایش دوچرخه سواری در بوستان فدک منطقه2 برگزار و مدیران شهری منطقه با شهرداران مدارس هم رکاب شدند.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه2 تهران، رسول کشت پور شهردار منطقه 2 ،با حضور درهمایش دوچرخه سواری که همزمان با سه شنبه بدون خودرو با حضور مدیران شهری و دانش آموزان در بوستان فدک برگزار شد گفت: پویش سه شنبه های بدون خودرو موفق ترین پویش فرهنگ سازی استفاده از حمل و نقل عمومی توسعه ورزش دوچرخه سواری همگانی است.

وی با اشاره به اینکه آلودگی هوا یکی از مهم ترین مشکلات کلانشهرها تبدیل شده است افزود: استفاده از حمل ونقل عمومی یکی از مهمترین راهکارهای موثر در رفع این مشکل است و همین موضوع مشارکت شهروندان را می طلبد.

شهردار منطقه 2 تصریح کرد دانش آموزان به عنوان بخشی از شهروندان می توانند با فرهنگسازی استفاده از حمل و نقل عمومی در حفاظت از محیط زیست و کاهش آلودگی هوا پیشگام باشند.

کشت پوربا اشاره به اینکه منطقه 2 پیشگام در فعالیت دوچرخه های همگانی بیدود است ، اضافه کرد: از همشهریان تقاضا داریم ما را در توسعه فرهنگ دوچرخه سواری و همچنین پویش سه شنبه های بدون خودرو یاری دهند.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه