× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ گفت: شش موتورسیکلت سنگین دیروز در معابر شهر تهران توقیف شدند.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از  مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ ، سرهنگ علی همه خانی معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ ضمن بیان این خبر گفت : دیروز ۶ دستگاه موتورسیکلت سنگین دیگر در طرح مهار توسط تیم های بزرگراهی پلیس راهور تهران بزرگ در بزرگراه تهران توقیف شدند .

سرهنگ همه خانی گفت : اولین توقیف درساعت ۱۴:۱۵ در موقعیت بزرگراه مدرس به جنوب بعد از پل پارک وی عوامل منطقه۲۴ ، یکدستگاه موتوسیکلت کاوازاکی ۱۰۰۰cc توقیف گردید و در پی آن در ساعت ۱۴:۵۵ در موقعیت بزرگراه چمران به جنوب محدوده نمایشگاه با رصد تصویری عوامل مرکز و اجرای طرح مهار توسط عوامل منطقه۲۳ یکدستگاه موتوسیکلت سنگین هندا ۶۰۰cc توقیف شد.

معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ ادامه داد : در ادامه این طرح و در ساعت ۱۵:۱۵ در موقعیت بزرگراه چمران به جنوب محدوده نمایشگاه عوامل منطقه۲۳ یکدستگاه موتوسیکلت سنگین هوندا ۱۰۰۰cc را متوقف نمودند و نیز در ساعت ۱۵:۵۰ در موقعیت بزرگراه چمران به جنوب محدوده نمایشگاه با رصد تصویری عوامل مرکز و اجرای طرح مهار توسط عوامل منطقه۲۳ یکدستگاه موتوسیکلت سنگین سوزوکی۱۴۰۰cc توقیف شد .

وی ادامه داد : همچنین در ساعت ۱۵:۵۰ در موقعیت بزرگراه همدانی به غرب پژوهش یکدستگاه موتورسیکلت سنگین سوزوکی ۱۴۰۰cc توقیف و در نهایت ششمین موتورسیکلت توقیفی جمعه در ساعت ۱۵:۵۵ در موقعیت بزرگراه همدانی به غرب پژوهش توسط عوامل منطقه۲۷ و نامحسوس یکدستگاه موتورسیکلت سنگین هوندا ۱۰۰۰cc متوقف گردید .

وی به دارندگان و راکبین موتورسیکلت های سنگین بدون پلاک و مجوز هشدار و تذکر داد که به هیچ عنوان در سطح معابر شهر تهران تردد نکنند چرا که به محض رویت این موتورسیکلت ها بخاطر امنیت تردد و حفط جان خود راکبین و دیگر رانندگان و شهروندان ، توسط تیم های راهور توقیف و به پارکینگ دلالت می شوند .

انتهای پیام/

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه