× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

راه اندازی کردن سایت با وردپرس یکی از ساده ترین کارهایی است که مدیران وب سایت می توانند نسبت به انجام آن اقدام کنند.

به گزارش ثمره نیوز،راه اندازی کردن سایت با وردپرس یکی از ساده ترین کارهایی است که مدیران وب سایت می توانند نسبت به انجام آن اقدام کنند. ولی پیش از هر کاری باید به نیازهای این کار توجه کنند و تمامی آن ها را رعایت نمایند. هر چند این کار بسیار ساده است ولی با تعیین هر کدام از این نیازها درگیریک پیچیدگی خواهید بود که با تسلط داشتن بر این موضوع کاملا قابل رفع است و می توانید در این زمینه موفق شوید. اگر شما نیز قصد دارید تا با کمک ورپرس یک سایت را برای خودتان راه اندازی کنید، کافیست این مطلب را تا انتها دنبال کنید.

۱٫در مرحله اول هدف سایت خودتان را تعیین کنید

هدفیکی از مهم ترین پارامترها در راه اندازی سایت است. هر وب سایتی که قصد راه اندازی آن را دارید، باید الهام گرفته شده از یک هدف بزرگ باشد. اگر قصد دارید تا در زمینه فروشگاه های اینترنتی فعالیت داشته باشید و محصولاتی را به فروش برسانید، بهترین گزینه ای که می توانید از آن استقبال کنید، وردپرس است.

۲٫برای وب سایت خودتتان یک دامنه تهیه کنید

حتی اگر در راه اندازی کردن سایت چندان خبره نیستید، حتما می دانید که به یک دامنه نیاز دارید. دامنه ها می توانند انواع مختلفی را داشته باشند ولی بهترین گزینه برای انتخاب .COM است. دلیل آن نیز این بوده که مردم به این نوع دامنه ها اعتماد بیشتری را دارند. برایانتخاب دامنه تنها به چند دقیقه زمان نیاز دارید و بعد از آن می توانید به سراغ مرحله بعدی بروید.

۳٫برای وردپرس خود یک میزبانی مناسب را انتخاب کنید

انتخابیک میزبانی مناسب نیز در بین دیگر گام های راه اندازی سایت با وردپرس قرار می گیرد. عوامل مختلفی وجود دارند که می توانند بر روی تصمیم نهایی شما تاثیرگذار باشند که از جمله آن ها می توان به پلتفرم مورد نظر اشاره داشت. هاست لینوکسیکی از بهترین میزبانی ها برای استفاده وردپرس بوده که می تواند ویژگی ها، تم ها و پلاگین های مختلفی را در اختیار شما بگذارد.

۴٫از انتخاب تم مناسب غافل نشوید

انتخاب تم مناسب نیز از دیگر مراحل پراهمیت است. تم انتخاب شده شما باید مطابق با نوع فعالیت هایتان باشد. تم های پوسته ای و چند منظوره در بین انتخاب های شما قرار می گیرند که هر کدام می توانند قابلیت های مختلفی را از خود به اشتراک بگذارند. به عنوان مثال تم های چند منظوره انعطاف پذیری بیشتری را از خود نشان می دهند و می توانند گزینه مناسب تری باشند.

۵٫پلاگین های مورد نظر خودتان را نصب کنید

نصب پلاگین های مورد نظر قدم بعدی راه اندازی سایت با استفاده از وردپرس است. پلاگین ها به صورت افزودنی هستند و شما با توجه به نیازهایتان می توانید لیستی از آن ها را تهیه کنید و در نهایت به سایتتان اضافه نمایید. بسیاری از این پلاگین ها ضرورت دارند و شما حتما باید نسبت به نصب آن ها در سریع ترین زمان ممکن اقدام نمایید.

سخن آخر

اگر راه اندازی سایت با استفاده از وردپرس را به درستی انجام داده باشید و توانسته باشید مراحل مربوطه را رعایت کرده باشید در آن صورت می توانید به موفقیت بالایی برسید و این توقع را داشته باشید که در موتورهای جستجوگر مانند گوگل رتبه خوبی را به دست بیاورید. به خاطر اهمیت بالای این موضوع ما در این مطلب چند نمونه از این مراحل را با شما در میان گذاشتیم که شما با بررسی هر کدام می توانیدیک کار درست و عاقلانه را به انجام برسانید.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه