× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

 با حکم بهرام عین اللهی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی سعید موحد به عنوان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر منصوب شد.

به گزارش ثمره نیوز، با حکم  بهرام عین اللهی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی سعید موحد به عنوان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر منصوب شد.

خبری که همچون بسیاری دیگر از انتصابات پس از انتشار سر و صداهایی را به دنبال داشت و برخی بدون ارائه هیچ سند و مدرکی مدعی بودند که این شخص برای چنین جایگاهی مناسب نیست.

 

این ادعا در حالی مطرح شد که برخی دیگر که با انتصابات انقلابی وزیر بهداشت موافق بودند، فشارهای این چنینی را دلیلی بر به کرسی نشاندن اهداف مدعیان در حوزه سلامت می دانستند.

حرف و حدیث ها ادامه داشت تا جایی که در کمال ناباوری ناصر درخشان نماینده مردم ایرانشهر در مجلس شورای اسلامی اظهاراتی را در گروهی در فضای مجازی مطرح می کند که مهر تاییدی بر موضوعات مطروحه است.

 

نماینده مردم ایرانشهر در مجلس شورای اسلامی خطاب به شخصی که هویت وی مشخص نیست، می گوید: این موحدی که من دیدم تیشه به ریشه تیم اگر نزنه ولی آنقدر محافظه کار هست که اصلا کوچکترین قدمی برای ما بر نمیدارد و همچون قادری راهداری و نجفی دانشگاه ولایت می شود.

 

درخشان در بخش دیگری از این پیام های تلگرامی آورده است که باتوجه به اینکه طرف هیچ سابقه اجرایی ندارد و آوردنش بدون هماهنگی گذاشتن ریییس بزرگ‌ترین و محروم ترین دانشگاه علوم پزشکی کشور ظلم بزرگی هست در حق بهداشت، ای کاش ناصر اعضای کمیسیون بهداشت را فعال می کرد جلوی این معارفه رو میگرفت، حالا کردی نه ولی یک نفر دیگه که به ما تعهد داشت می آوردن.

 

همه این اظهارات از سوی شخصی مطرح می شود که مردم این کشور سرنوشت خود و فرزندانشان را به نمایندگانی که تصور می‌کنند حامی آنها بوده و برای سربلندی ایران تلاش می کنند، سپرده اند.

 

نماینده منتخب مردم بی توجه به منافع همان مردم که با رای آنها به مجلس راه یافته و یکی از کرسی ها را اشغال کرده است در حوزه سلامت که یکی از مهم ترین بخش های کشور محسوب می شود، چشمان خود را بسته و تنها به دنبال منافع خود و تخریب وزارت بهداشت و شخص وزیر است!

 

پایان این ماجرای تاسف برانگیز چه زمانی خواهد بود را هنوز کسی نمی داند و سلامت مردم همچنان درگیر و دار بازی های سیاسی بوده و گره خورده به منافع شخصی برخی آقایان.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه