× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

فرماندار پاکدشت در ویژه مراسم تقدیر از همسران جانباز ۷۰درصد پاکدشت با تاکید بر عزم ایستادن و آموختن مقاومت به نسل جدید انقلاب گفت: نقش خانواده های جانبازان در ترویج فرهنگ ایستادگی ومقاومت نقش مهمی است

به گزارش ثمره نیوز، ظهر امروز و باحضور جانبازان ۷۰درصدو خانواده های محترم شان دورهمی دوستانه ی به همت اداره بنیادشهید و امور ایثارگران پاکدشت با حضور مسئولان ارشد شهرستان برگزار شد.

در این مراسم فرماندار پاکدشت ضمن تقدیر از جانبازان ۷۰درصد شهرستان آنها را مردان بی ادعا دانست و اظهارداشت: جانبازان دوستان صدیق شهدا و از جمع آنها گلچین شدن؛ جانبازان مردان بی ادعا و کم حرف هستند که امنیت امروزمان را مدیون رشادتهایشان هستیم.

وی افزود: اشتباه است اگر نگاه مان پای مصنوعی و ویلچرشان است بلکه آنان همچنان در خط مقدم نبرد فرهنگی ایستاده اند و این مقاومت جاودانه است.

محسن اردستانی در پایان با تاکید بر عزم ایستادن و آموختن مقاومت به نسل جدید انقلاب، خاطرنشان کرد: نقش خانواده های جانبازان در ترویج فرهنگ ایستادگی ومقاومت نقش مهمی است

* شما مارا یادکنید که ما از فراموش شدگان هستیم

حجت الاسلام و المسلمین حسن لزومی امام جمعه پاکدشت در مراسم تجلیل از همسران جانبازان ۷۰درصد پاکدشت با اشاره به نقش جانبازان در بازسازی سند فرهنگ مقاومت، اظهارداشت: جانبازان یادآوران واقعی ایثارها و نواهای عاشقانه آمیخته با نام ائمه اطهار(ع) و خانم فاطمه زهرا(س) هستند.

وی گفت: جانبازان و همسرنشان نشان دادن با جان و خونشان لبیک به ندای ولایت فقیه پاسخ دادن و با وجود کاستی ها اما حاضر به جدایی از این لبیک نیستند و این همان توفیق الهی است که نصیب بندگان خالص می شود.

امام جمعه پاکدشت با اشاره به گرفتاری های کاری، گفت: ما را برای مشغولی کارهایمان ببخشید، شما مارا یادکنید که ما از فراموش شدگان هستیم.

*جانبازان و همسران صبورشان ترویج کنندگان اصلی فرهنگ ایثار و مقاومت هستند

در این مراسم فرهاد سرداری با تاکید بر اهمیت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت اظهارداشت: همسران جانباز بویژه جانبازان ۷۰درصد خود سنگربانان ترویج فرهنگ ایثار و مقاومت هستند.

رئیس شورای اسلامی شهر پاکدشت افزود: با یاری خدا برنامه های متنوعی در راستای ترویج فرهنگ ایثار ومقاومت از سوی معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری پاکدشت و همراهی اداره بنیادشهید و امور ایثارگران شهرستان در حال برنامه ریزی میباشد.

* طرح پایش سلامت بنیاد شهید ویژه جانبازان ۷۰درصدو قطع عضو برگزار شد

طرح پایش سلامت بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان پاکدشت ویژه جانبازان ۷۰درصدو قطع عضو و خانواده های محترمشان در حاشیه مراسم تجلیل از همسران جانباز در ۱۳آذرماه سال جاری برگزار شد.

در این مراسم نکات مهم پزشکی با حضور دکتر یارمحمدی معاونت بهداشت و درمان بنیادشهید و امور ایثارگران شهرستان های استان تهران مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفت.

مهدی کعبی رئیس بنیادشهید و امور ایثارگران پاکدشت با اشاره اجرای طرح سلامت گفت: این طرح در راستای غربالگری و ارزیابی عمومی جانبازان و خانواده های محترمشان صورت گرفت.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه