× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

مدیرکل روابط عمومی استانداری و روابط بین الملل گفت: تشریک مساعی روابط‌عمومی‌های استان به منظور افزایش امیدآفرینی انجام شود

به گزارش پایگاه خبری ثمره نیوز؛ اولین جلسه شورای مدیران روابط‌عمومی فرمانداری های استان تهران به ریاست محمد صائبی مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری تهران، کارشناسان روابط عمومی استانداری و دیگر اعضا در روستای هدف گردشگری گلزار از توابع بخش مرکزی شهرستان پاکدشت برگزار شد.

 

صائبی در این جلسه با اشاره به لزوم اصلاح ساختار اجرایی روابط‌عمومی‌ها اظهار داشت: این جلسات به صورت منظم و مستمر با برنامه و موضوعات مشخص و تخصصی پیگیری می‌شود تا زمینه برای تشریک مساعی و هماهنگی روابط عمومی‌ها فراهم شود.

 

 

وی با اشاره به لزوم ارتقا جایگاه روابط عمومی‌ها ادامه داد: مرام نامه روابط‌عمومی‌ها به امضای استاندار تهران ابلاغ شده تا زمینه تقویت جایگاه روابط‌عمومی‌ها فراهم شود.

مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری تهران عنوان کرد: ۹۸ سرفصل آموزشی برای روابط عمومی‌ها تعریف شده تا زمینه برای ارتقا کمیت و کیفیت روابط عمومی‌ها فراهم شود.

 

صائبی سپس گفت: ارزیابی روابط عمومی‌ها بر اساس شاخص‌های تخصصی به منظور ارائه ایده های برتر انجام می‌شود.

 

بررسی کارگروه‌های تخصصی روابط عمومی، گفتگو پیرامون موضوعات کاری هفته دولت، هفته دفاع مقدس، انتخابات و برنامه‌های پیشنهادی، کانال‌های استانداری و سامانه انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات از مهم‌ترین موضوعات مطرح شده در این جلسه بود.

 

گفتنی است در پایان جلسه برنامه بازدید مدیرکل و مدیران روابط عمومی از جشنواره گل و گیاه ویژه هفته فرهنگی در راستای تحقق مصوبه سفر رئیس جمهور به عنوان تبدیل پاکدشت به منطقه نمونه گردشگری گل و گیاه برگزار شد.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه