× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

دومین پد اضطراری بالگرد به منظور ارائه خدمات به شهروندان در مواقع بحران و امداد رسانی سریع هوایی در محدوده ناحیه چهار منطقه۱۳ جنب پارکینگ اتوبوس های بی آر تی واقع در اراضي سرخه حصار احداث شد . به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه۱۳ ، مرتضی رحمان زاده ، شهردار […]

دومین پد اضطراری بالگرد به منظور ارائه خدمات به شهروندان در مواقع بحران و امداد رسانی سریع هوایی در محدوده ناحیه چهار منطقه۱۳ جنب پارکینگ اتوبوس های بی آر تی واقع در اراضي سرخه حصار احداث شد .

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه۱۳ ، مرتضی رحمان زاده ، شهردار منطقه۱۳ با بیان اینکه با توجه به نیاز بعضی ماموریت ها در موارد بروزحوادث و بلایاي طبيعي به بالگرد و نیاز به مناطق ایمن برای فرود ، ضمن مکان یابی مناسب ، محدوده اراضي سرخه حصار در ناحیه چهار به دومین پد بالگرد مجهز شد.

وي افزود: این پد بالگرد با مساحت تقریبی ۷۸/۵ متر مربع و قطر ۱۰ متر مربع و حاشیه امن ۵ هزار متر مربع ایجاد و آماده بهره برداری است.

وی هدف از ساخت این پدها را ایجاد نقاط ایمن برای فرود هلی برد اورژانس هوایی و سایر نهاد های امدادی در شرق تهران و انتقال مصدومان حوادث وبلاياي طبيعي به بیمارستان برشمرد و اظهار داشت: با توجه به نبود پد بالگرد و ضرورت ایجاد آن در شرق تهران ، راه اندازی دومین پد ، کمک زیادی به ارتقا سطح کیفی خدمات به شهروندان در مواقع بحران می نماید .

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه