× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

در راستای طرح فاصله گذاری فیزیکی و اجتماعی و به منظور جلوگیری از شیوع کرونا ، اولین جلسه ملاقات مردمی شهردار منطقه ۱۳ در سال۱۳۹۹ به صورت غیر حضوری برگزار شد. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه۱۳ تهران، با توجه به اجرای طرح فاصله گذاری فیزیکی و اجتماعی و به […]

در راستای طرح فاصله گذاری فیزیکی و اجتماعی و به منظور جلوگیری از شیوع کرونا ، اولین جلسه ملاقات مردمی شهردار منطقه ۱۳ در سال۱۳۹۹ به صورت غیر حضوری برگزار شد.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه۱۳ تهران، با توجه به اجرای طرح فاصله گذاری فیزیکی و اجتماعی و به منظور بررسی و رفع مشکلات شهروندان منطقه ، مرتضی رحمان زاده ، شهردار این منطقه صبح امروز 25 فروردین ماه به صورت تلفنی پاسخگوی مشکلات شهروندانی بود که از طریق سامانه اینترنتی ملاقات مردمی نسبت به ثبت درخواستشان در روزهای گذشته اقدام نموده بودند.

شهردار منطقه ۱۳ با اشاره به برقراری امکان ملاقات غیر حضوری با شهروندان افزود: از آنجا که برگزاری ملاقات ها ی مردمی به این شیوه سبب سرعت و افزایش کیفیت پاسخگویی می شود ، این روند تا اطلاع ثانوی در منطقه ۱۳ ادامه دارد.

وی کاهش سفرهای غیرضروری درون شهری و افزایش بهره وری در کنار تلاش برای کنترل ویروس کرونا با جلوگیری از حضور مردم در اجتماعات، از نتایج برگزاری ملاقات غیرحضوری شهرداری منطقه ۱۳ برشمرد و اظهار داشت : در نظر داریم ، بازخورد این طرح با نظر سنجی از شهروندان کسب کنیم.

شهروندان می توانند برای اخذ وقت ملاقات مردمی و ثبت درخواست به سامانه publicmeeting.tehran.ir مراجعه کنند.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه