× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

معاون استاندار از همکاران پست استان تهران به جهت تلاش شبانه‌روزی جهت تحویل گذرنامه زائرین اربعین تقدیر کرد.

به گزارش پایگاه خبری ثمره نیوز؛ محسن نایبی معاون امنیتی و انتظامی استاندار تهران و سادات مدیرکل امنیتی استانداری از فرایند تجزیه و توزیع گذرنامه های اربعینی زائرین با حضور جنتی عطائی مدیرکل پست استان تهران از منطقه پستی جنوب غرب استان تهران بازدید کردند.

 

نایبی در این بازدید با اشاره به در پیش بودن اربعین حسینی و همچنین گرامیداشت هفته دولت با تشکر از همکاران شرکت پست اظهار داشت: با همت همکاران و فعالیت شبانه روزی، گذرنامه‌ها صادر و با کمترین زمان توزیع می شود.

 

وی ادامه داد: گذرنامه‌ها با سرعت ارسال می شود، هر چند صدور گذرنامه در طول سال انجام می شود ولی در مقطع اربعین فعالیت همکاران پست مضاعف می شود و تلاش می‌شود راهپیمایی بزرگ اربعین به همت همه انجام شود.

 

در ادامه عبدالرضا جنتی عطائی مدیرکل پست استان تهران و مجری کشوری توزیع گذرنامه با اشاره به صدور گذرنامه در دو حوزه اظهار داشت: روزانه ۸۰ تا ۱۰۰ هزار گذرنامه عادی و زیارتی ارسال می‌شود.

 

وی ادامه داد: در تهران وقتی گذرنامه ها از دو حوزه صدور دریافت می شود، در ۶ منطقه توزیع می شود و زائرینی که عجله دارند، می توانند گذرنامه‌ها را در این مراکز تحویل بگیرند.

 

مدیرکل پست استان تهران و مجری کشوری توزیع گذرنامه با بیان استمرار این روند تا روز اربعین عنوان کرد: صدور گذرنامه در دو حوزه به صورت شبانه روزی می باشد و در مرکز تهران به صورت ۲۴ ساعته، در مراکز استان‌ها تا ۴۸ ساعت و در شهرستان‌ها تا ۷۲ ساعت تحویل داده می‌شود.

 

جنتی عطائی سپس گفت: زمانی که بارکد تخصیص داده شد و مرسوله تحویل پست داده شود، توزیع انجام می‌شود، گاهی بارکد وجود دارد اما مرسوله تحویل پست نشده که هموطنان باید به این نکته توجه کنند.

 

وی ادامه داد: شرکت ملی پست با طراحی سامانه‌ای با عنوان سرویس پست یافته مدارک هویتی پیدا شده‌ای که تحویل پست می‌شود را به صاحبان اصلی آنها تحویل می‌دهد و این سامانه برای دومین سال متوالی به منظور بازگرداندن مدارک، اشیا و اسناد گمشده زائران در طی ایام اربعین حسینی راه‌اندازی شده است.

 

 

مدیرکل پست استان تهران  خاطرنشان کرد: سرویس پست یافته در مراسم جاماندگان اربعین حسینی نیز برای شهروندان تهرانی ارائه می‌شود.

 

#اربعین

#استانداری_تهران

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه