× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

شهرداری منطقه سه همزمان با اعیاد غدیر و قربان اقدام به برگزاری مسابقات هنری در سطح محلات دوازده گانه این منطقه نمود.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه سه تهران، کاظم کمالی نسب معاون امور اجتماعی و فرهنگی در توضیح این مطلب گفت: مسابقات متنوع هنری نظیر: خوشنویسی غدیر، نقاشی کودکان و نمایشگاه مجازی نقاشی-خط و… از طریق شبکه های مجازی محلات صورت پذیرفت.

وی اذعان داشت: علاقمندان جهت ارسال آثار و شرکت در نمایشگاه های مجازی آثار هنری از جمله: نقاشی، خطاطی و خوشنویسی به آدرس اینترنتی M3.farhangi@gmail.com مراجعه نمایند.

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه سه راه اندازی کاروان شادی در محله های دوازده گانه منطقه سه به مدت دو شب همزمان با این عید سعید قربان با هدف ترغیب شهروندان به پرهیز از تردد های غیرضروری در سطح شهر و نشر پوسترهای مجازی با مضمون “استفاده از ماسک” را از جمله برنامه های فرهنگی این اعیاد خواند.

کمالی نسب، برگزاری این قبیل مسابقات را زمینه ای و فضایی را برای رقابت های سالم فراهم می کنند و فرصتی ارزنده جهت انتقال مفاهیم ارزشی از طریق زبان هنر به نسل جوان دانست.

به گفته معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه سه، ضرورت برگزاری رویدادهای هنری و فرهنگی در قالب مجازی، استفاده مخاطبان علاقمند به این عرصه ها و ارائه آثار ارزشمند و قابل نمایش توسط هنرمندان است.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه