× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

صبح امروز جمعه مصادف با ۳۰تیرماه و سوم ماه محرم، مراسم شیرخوارگان حسینی در مصلی امام خمینی(ره) پاکدشت با حضور جمع کثیری از بانوان و فرزندان شیرخوار برگزار شد

به گزارش پایگاه خبری ثمره نیوز؛ صبح امروز مصادف با ۳۰تیرماه مراسم شیرخوارگان حسینی در مصلی امام خمینی(ره) شهرستان پاکدشت و در جوار ۵شهید گمنام ۸سال دفاع مقدس با حضور کثیری از بانوان و فرزندان شیرخوار برگزار شد.

در این مراسم نوای زیبای مداحانی چون مرتضی علوی و غیره حال و هوای معنوی به مراسم داد تا صدای دلنشین مادران و فرزندان همراه مادر و شهید شش ماهه دشت کربلا حضرت علی اصغر(ع) شود.

در این مراسم که هرساله با نگاهی ویژه به آن نگریسته می شود امسال حاشیه نامیمون رخ داد که باعث ناراحتی جمع کثیری از بانوان شهرستان پاکدشت شد و در فضای مجازی و در قالب پیام به این پایگاه خبری ارسال شد.

* ناراحتی جمع کثیری از بانوان پاکدشت از کاندیدای انتخابات مجلس

در حالی که مراسم شیرخوارگان حسینی در مصلی بزرگ امام خمینی(ره) برگزار شد و بجز بانوان و فرزندانشان و مداحان اجازه ورود در مراسم را نداشتند و پدران شیرخوارگان در حیاط نشسته و به نوای مداحان گوش می دادند، کاندیدای مدعی انتخابات مجلس که هنوز ثبت نام شروع نشده در جلسه حاضر و بیش از ۴۰دقیقه در مجلس بانوان نشست و باعث سلب ارامش بانوان شد.

چگونه کسی که ادعای کاندیدایی برای کرسی مهمی چون مجلس شورای اسلامی را دارد برای تکه رایی آرامش بانوانی که در گرما فرزندان خود را برای مراسم شیرخوارگان حسینی آورده اند را سلب می کند و از جایگاه امام حسین برای این تضعیف حق استفاده می کند.

گفتنی است دکتر اردستانی فرماندار پاکدشت برای سرکشی و بازدید میدانی از مراسم و ایجاد رفاه بیشتر شرکت کنندگان فقط ۲دقیقه پایانی در مراسم حاضر و برنامه را ترک کرد.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه