× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

جلسه نظارت و کنترل اقدامات انجام شده در سطح شهر به دنبال بارش باران با حضور مدیران شهری برگزار شد و هر یک از مدیران وظیفه نظارت بر حسن اجرای عملکرد عوامل اجرایی را بر عهده گرفتند. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی معاونت خدمات شهری شهرداری تهران،اصغر عطایی، مدیر کل امور […]

جلسه نظارت و کنترل اقدامات انجام شده در سطح شهر به دنبال بارش باران با حضور مدیران شهری برگزار شد و هر یک از مدیران وظیفه نظارت بر حسن اجرای عملکرد عوامل اجرایی را بر عهده گرفتند.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی معاونت خدمات شهری شهرداری تهران،اصغر عطایی، مدیر کل امور خدمات شهری شهرداری تهران با اشاره به برگزاری جلسه مدیران شهری با محوریت مدیر کل دفتر شهردار در محل معاونت فنی عمران به دنبال بارش باران اظهار کرد: این جلسه به منظور نظارت و کنترل اقدامات انجام شده در این حوزه برگزار شد تا علاوه بر فعالیت عوامل اجرایی در مناطق مدیران اجرایی نیز بر حسن اجرای این اقدامات نظارت کنند.
به همین منظور مدیران از ساعاتی قبل تا فردا شب با تقسیم بندی های انجام شده در سطح مناطق این وظیفه را بر عهده دارند.
او با اشاره به تشکیل کمیته ویژه مدیریت بارش ها در سطح مناطق ٢٢ گانه شهرداری تهران گفت: در سطح مناطق، شهردار منطقه به عنوان مدیر بحران شناخته می شود و به هنگام بارش برف و باران علاوه بر حضور نیروهای خدمات شهری در این کمیته عوامل پلیس راهور نیز یکی از اعضای این کمیته را تشکیل می دهند.
مدیر کل امور خدمات شهری شهرداری تهران با اشاره به اینکه در حال حاضر بارش ها به اوج خود رسیده است، گفت: گزارش های رسیده و تصاویر از بخش های مختلف شهر حاکی از آن است که وضعیت کانال ها و انهار مناسب است و شرایط به صورت عادی طی می شود.
عطایی با اشاره به استقرار عوامل اجرایی در محل هایی که احتمال آبگیر شدن وجود دارد، گفت: در این محل ها علاوه بر عوامل اجرایی تجهیزات و ماشین آلات استقرار یافته است.
مدیر کل امور خدمات شهری شهرداری تهران با اشاره به استقرار تیم هایی از نیروهای آتش نشانی در سطح شهر گفت: در کنار حضور نیروهای یاد شده تیم از معاونت فنی عمران وظیفه گشت زنی در سطح شهر را بر عهده دارد تا پس بارش نسبت به رفع بلافاصله مشکلات احتمالی اقدام کنند.
برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه