× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

مدیر عامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران از ساماندهی برخی واحد های صنفی بنکداران در خیابان مولوی خبرداد. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران، سید علی مفاخریان مدیر عامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران،در نشست خود با رئیس اتحادیه بنکداران مواد […]

مدیر عامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران از ساماندهی برخی واحد های صنفی بنکداران در خیابان مولوی خبرداد.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران، سید علی مفاخریان مدیر عامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران،در نشست خود با رئیس اتحادیه بنکداران مواد غذایی تهران با اشاره به لزوم ساماندهی واحدهای صنفی بنکدار اظهار کرد: برخی از این واحدهای صنفی به عنوان واحدهای مزاحم شناخته شدند و رای بند 20 ماده 55 قانون شهرداری ها را داراهستند.

وی با بیان این که حداقل هزار واحد صنفی فعال در صنف بنکداری برای شهروندان ایجاد مزاحمت می کنند و باید منتقل شوند، گفت: شهرداری تهران برای رفع مزاحمت این واحد های صنفی می تواند دست به اقدامات قهری برای مقابله با مزاحمت بزند یا این که تعاملی مناسب برای انتقال تدریجی این مشاغل به مناطق دیگر برقرار کند. راه دوم برای همراهی با فعالان این صنف برای ما مطلوب تر است؛ ولی این امر به فراهم شدن مقدمات و همکاری اتحادیه بنکداران مواد غذایی تهران نیاز دارد.

مدیر عامل شرکت صنایع و مشاغل شهر تهران با تاکید بر نقش به کارگیری استارتاپ ها در رفع مزاحمت های این صنف، اظهار کرد: این واحد های صنفی می توانند دفاتر ثبت و سفارش را در داخل محدوده قبلی حفظ کنند؛ ولی فعالیت های مزاحمت زا نظیر عبور خودروهای سنگین و حنل و نقل از انبارها و سردخانه هایشان انبارها، را به حومه شهر منتقل کنند و این حجم از مواد غذایی تنها بعد از سفارش وارد تهران شود.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه