× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

رییس حوزه ریاست مجلس شورای اسلامی گفت: به نظر من یکی از خوبی های نمایشگاه توانمندی‌های مدیریت شهری این است که واقعیت ها را بیان کرده اند و نخواستند شوآف باشد

به گزارش ثمره نیوز به نقل از شهر،سید محمد جواد شوشتری در حاشیه بازدید از نمایشگاه شهرهای خواهرخوانده و توانمندی‌های مدیریت شهری گفت: برپایی نمایشگاه هایی این چنینی زحمت زیادی دارد. به نظر من یکی از خوبی های نمایشگاه این است که واقعیت هارا بیان کرده اند و نخواستند شوآف باشد.

وی افزود: در هر صورت از زمان فعالیت این دوره مدیریت شهری زمان زیادی نمی گذرد و کسی نیز انتظار ندارد در این  ۹ ماه اتفاقات شگرفی در تهران روی دهد آن هم با توجه به تمام مشکلات اقتصادی که کشور با آن روبه رو است و مشکلاتی که فراروی کار است. در کل این نمایشگاه یک نمایشگاه واقعی بود.

 رییس حوزه ریاست مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه در بحث بین الملل دعوت از شهرهای خواهرخوانده اتفاق خوبی بود که در این نمایشگاه به صورت ویژه به آن پرداخته شد، ادامه داد: در حوزه اجتماعی و فرهنگی نیز اقدامات خوبی انجام شده است.

وی با بیان اینکه این نمایشگاه نشان داد که دوستان مدیریت شهری طرح برای کار کردن دارند، گفت: یک زمانی شهرداری با سردرگمی روبه روست‌. اکنون می‌بینیم  مدیران شهری دغدغه مند هستند. البته شاید به دلیل مسائل اقتصادی برای اجرای طرح ها با مشکل روبه رو شوند یا مواردی مانع از اجرای کار شود اما همین که برنامه دارند یعنی دغدغه مند هستند نگاه مدیریت شهری روبه جلو است و امیدواریم با حل مشکلاتی که کشور با آن روبه رو هست  تهران در موضوع نگهداشت با مشکل روبه رو نشود.

شوشتری یادآور شد: دومین مساله داشتن نگاه مینیاتوری به شهر است. شاید شهر از نظر زیر ساختها و تاسیسات  نیاز به ساخت و ساز چندانی نداشته باشد اما باید  به مسائلی که در شهر وجود دارد و می توان با کمترین هزینه ها آن را جبران کرد، دقت ویژه داشت ‌

به گفته رییس حوزه ریاست مجلس؛ در موضوع مسایل فرهنگی و اجتماعی شهرداری می تواند در این زمینه ورود کند و کارهای خوبی را با همکاری مساجد و مدارس و … انجام دهد.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه