× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران با اشاره به اهتمام جدی این سازمان بر تحقق منابع درآمدی گفت: شیوع ویروس کرونا و شرایط تازه زندگی اجتماعی سبب شده تا تحقق این منابع با چالشی مهم مواجه باشد. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی سازمان ورزش شهرداری تهران، امیر محسنی مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری […]

مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران با اشاره به اهتمام جدی این سازمان بر تحقق منابع درآمدی گفت: شیوع ویروس کرونا و شرایط تازه زندگی اجتماعی سبب شده تا تحقق این منابع با چالشی مهم مواجه باشد.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی سازمان ورزش شهرداری تهران، امیر محسنی مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران،در جلسه شورای معاونین و مدیران افزود: استفاده از پتانسیل های موجود در سطح مناطق شهرداری و جلب مشارکت بیشتر محلات در اجرای فعالیت های ورزشی از مواردی است که باید به طور جدی دنبال شود.

وی در ادامه افزود: از هم اکنون باید مطالعه و برنامه ریزی لازم جهت توسعه ورزش شهروندی در ایام پساکرونا و اعتماد سازی میان شهروندان برای حضور در اماکن ورزشی صورت گیرد.

محسنی با تاکید بر اینکه اجرای پروتکل های بهداشتی و بخشنامه های اداری مقابله با شیوع ویروس کرونا باید با طور جدی دنبال شود، اظهار داشت: اقدامات لازم در بهسازی مجموعه های ورزشی و رعایت دستورات بهداشتی مجموعه ها از هم اکنون باید اجرایی شده تا در زمان فعالیت مجدد مجموعه ها اطمینان خاطر بیشتری میان شهروندان در استفاده از مجموعه ها ایجاد شود.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه