× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران گفت: جشنواره نوروز 99 با حضور بیش از 200 هنرمند برگزار و منتخبان آن مشخص شدند. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان زیباسازی شهر تهران،برزین ضرغامی مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران، با بیان این مطلب افزود: در جشنواره نوروز 1357 اثر از 218 هنرمند […]

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران گفت: جشنواره نوروز 99 با حضور بیش از 200 هنرمند برگزار و منتخبان آن مشخص شدند.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان زیباسازی شهر تهران،برزین ضرغامی مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران، با بیان این مطلب افزود: در جشنواره نوروز 1357 اثر از 218 هنرمند رشته های گرافیک، خوشنویسی، نگارگری، عکاسی، تصویرسازی، کارتون و کاریکاتور، نقاشی و نقاشی خط خلق شد.

وی افزود: داوری آثار جشنواره نوروز در هشت رشته برگزار و نفرات اول تا سوم هر رشته و منتحبان این جشنواره مشخص شدند. همچنین علاوه بر این، آثار منتخب در رده های A،B،C هم آثار دسته بندی و رده بندی شدند. در رشته گرافیک با توجه به گستردگی آثار در دو بخش نوروز و اعیاد شعبانیه، در دو موضوع نفرات اول؛ دوم و سوم به طور جداگانه انتخاب شدند.

ضرغامی با تاکید بر اینکه آثار از کیفیت قابل توجهی برخوردار است، ادامه داد: در مجموع 186 اثر در رده A و 312 اثر در رده B و 212 اثر هم در رده C انتخاب شدند‌ هنرمندان برای آگاهی از اینکه آثارشان در چه رده‌ای قرار دارد می توانند با مراجعه به سایت سازمان زیباسازی از جزییات آن مطلع شوند.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه