× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

شهردار منطقه 13 از احداث مخزن اضطراری تامین آب شرب در بوستان دو کوهه و احداث نهر ، حوضچه رسوبگیر در رمپ شهید زین الدین و کاشت فضای سبز در دوربرگردان جدید الاحداث شهید دوران در حوالی ناحیه چهار منطقه 13 خبر داد.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۳ تهران، مرتضی رحمان زاده شهردار این منطقه،با اشاره به احداث و تعبیه مخزن تامین آب شرب در بوستان دو کوهه گفت : این مخزن می‌تواند ۱۰۰ هزار متر مکعب آب را ذخیره کند و در هنگام اضطرار اقدام به تامین آب برای شهروندان کند.

وی در خصوص احداث نهر، تله زباله گیر و حوضچه رسوب گیر در منطقه ۱۳ افزود: به منظور جمع آوری زباله های خشک و جلوگیری از نفوذ رسوبات در نهرها، تله زباله گیر و حوضچه رسوبگیر در رمپ بزرگراه شهید زین الدین – شهید یاسینی (جنوب)اجرا شده تا در زمان بارشها و آب گردانی نهرها مشکل انباشته شدن آبها به وجود نیاید.

رحمان زاده با اشاره به رویکرد منطقه در توسعه فضای سبز و آراستگی محیط شهری در سال جاری ادامه داد : انواع نهال ، درختچه و گل و گیاه در فضای ایجاد شده در حوالی دور برگردان (پروانه ای ) جدیدالاحداث بزرگراه شهید علیرضا دوران و بین درب دوم و سوم سرخه حصار کاشته شد.

وی با بیان اینکه طرح فوریتی نگهداشت شهر در ناحیه چهار منطقه ۱۳ اجرایی شد ، خاطر نشان کرد: در قالب این طرح،زیر گذر و دیواره آن با استفاده از مواد شوینده شستشو و پاکسازی شد.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه