× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

مدیرعامل بانک ملی ایران گفت: تمامی واحدهای بانک باید با استفاده از همه ظرفیت ها این موضوع را در اولویت امور جاری خود قرار دهند.

به گزارش ثمرنیوز به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، محمد رضا حسین زاده در همایش بررسی عملکرد یازده ماهه سال جاری واحد های بانک که به صورت ویدئو کنفرانس با حضور اعضای هیات مدیره، هیات عامل، روسای ادارات مرکزی و اداره امور شعب و تنی چند از روسای حوزه و شعب موفق برگزار شد، ضمن تقدیر از اهتمام و هم افزایی واحدهایی که توانسته اند به منظور حرکت بانک در مسیر موفقیت و تعالی سازمانی طی سال جاری عملکرد مطلوبی از خود به جا بگذارند، اظهار داشت: جایگاه و موقعیت واحدهای بانک نسبت به دیگر بانک ها قابل توجه و تقدیر است.

وی گفت: خوشبختانه بخش قابل توجهی از واحدهای بانک اکنون به سوددهی رسیده اند و انتظار داریم که رعایت دستورالعمل ها مطابق با اهداف از پیش تعیین شده در دستور کار همه بخش های بانک باشد.

محمد رضا حسین زاده با اشاره به مزایای جذب منابع ارزان قیمت گفت: یکی از مهم ترین مزایای جذب منابع ارزان قیمت، کاهش نرخ تمام شده پول است که موجب پایین آمدن نرخ تسهیلات و رونق اقتصادی می شود از این رو انتظار می رود همکاران ستاد با ارائه ایده های خلاقانه در طراحی محصولات و خدمات تمام تلاش خود را به کار گیرند و همکاران شعب نیز با پایبندی به تکریم مشتریان نسبت به جذب منابع ارزان قیمت اهتمام ورزند.

حسین زاده در ادامه این نشست با توجه به افزایش اهمیت موضوع مبارزه با پولشویی و تامین مالی تروریسم بر توجه همکاران برای افتتاح سپرده ها تاکید کرد و گفت: موضوع مبارزه با پولشویی و تامین مالی تروریسم بسیار اهمیت دارد و تمامی همکاران در شعب باید در صورت مشاهده معاملات و تراکنش های مشکوک به موقع مراجع قانونی و مرتبط را مطلع کنند تا از بروز حوادث پولشویی جلوگیری شود.

وی با اشاره به وجود سامانه های بام، بله، نشان بانک، نشان پرداخت، خودگردان و یکپارچه سازی این خدمات که به صورت گسترده ارائه می شود، گفت: واحدها و شعبی که با بهره گیری و معرفی و آموزش این سامانه ها به مشتریان توانستند امور خود را انجام و پیش ببرند، بی شک موفق هستند.

عباس شفیعی رئیس هیات مدیره بانک ملی ایران در جریان این مراسم ضمن تقدیر از تلاش های مدافعان سلامت و کادردرمان بیمارستان بانک ملی ایران برای مبارزه و مقابله با شیوع ویروس کرونا از مشتریان خواست برای انجام امور بانکی خود در روزهای پایانی سال از خدمات غیرحضوری این بانک استفاده کنند.

وی در ادامه از واحد های بانک خواست تا براساس مصوبات و استراتژی های بانک، طرح های خود را طراحی و پیاده سازی کنند.

مسعود خاتونی دیگر عضو هیات مدیره بانک با تقدیر از واحدهایی که توانسته اند طی یازده ماه امسال عملکرد مطلوبی از خود به جا بگذارند، بر لزوم تلاش حداکثری برای تحقق اهداف بلند مدت بانک تاکید کرد.

وی با بیان این که بانک ملی ایران با نوآوری و ابزارهای فناورانه امکان ارائه خدمات بانکی به صورت غیرحضوری را بیش از پیش توسعه داده است، افزود: همه این خدمات مبتنی بر کارمزد است و از این رو درآمدهای بانک افزایش می یابد.

مسعود خاتونی به اجرای قانون جدید چک از سال آینده اشاره کرد و گفت: با آموزش و اطلاع رسانی مشتریان را باید برای استفاده از این خدمت جدید آگاه کرد.

عضو هیات مدیره بانک ملی ایران در این نشست با بیان این که ارکان اعتبای بانک امسال در کنار فعالان اقتصادی تلاش کرده تا با پرداخت تسهیلات و ارائه خدمات مالی در ایجاد و توسعه کسب و کار ها نقش مهم و موثری ایفا کند، گفت: بخش اعتباری بانک در کنار تولید کنندگان برای توسعه کشورخواهد ماند.

دکتر سید فرید موسوی با بیان این که اعتبارسنجی مشتریان و فعالان اقتصادی در واحدهای بانک برای پرداخت تسهیلات با حداکثر توان در حال پیاده سازی است، گفت: با تلاش همکاران و تبیین موانع قانونی برای عدم پرداخت تسهیلات به مشتریان کمک کنیم تا مشتریان از خدمات بانک رضایت کامل داشته باشند.

علی موسوی زاده عضو هیات مدیره بانک ملی ایران بر لزوم اجرای الزامات حاکمیتی شرکتی در بانک ملی ایران تاکید کرد و گفت: با اجرای این الزامات ریل گذاری بانکداری جامع آغاز می شود و بانک ملی ایران به عنوان الگویی برای صنعت بانکداری در کشور معرفی خواهد شد .

در ادامه این نشست تنی چند از روسای ادارات امور شعب، روسای شعب مستقل و روسای حوزه ها گزارشی از عملکرد واحدهای تابعه ارائه کردند و در ادامه به بیان و طرح دیدگاه های خود درباره مسائل بانک پرداختند.

همچنین ادارات امور بوشهر، لرستان و البرز شعب مستقل فردوسی، سعدی و اسکان، شعب ممتاز وزارت دادگستری، کرمان و قزوین و همچنین حوزه های ۳ گناوه، ۴ کوهدشت و نائین به عنوان رتبه های برتر عملکرد یازده ماهه سال جاری در این همایش معرفی شدند.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه