× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

مدیرعامل بانک ملی ایران گفت: بانک ملی ایران با ریل گذاری جدید مالی در آستانه ورود به عصر جدید بانکداری است، دورانی که در آن با تنظیم و تدوین ساختار و چارچوب جدید مالی با بهره گیری از فرصت ها و توان حداکثری، زنجیره خلق ارزش در نظام بانکداری و اقتصاد کشور را تکمیل خواهد کرد.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، محمد رضا فرزین در جلسه تودیع و معارفه سرپرست معاونت مالی این بانک با اشاره به این که منطق محاسبه گری مالی از اولویت‌های اساسی بانک است، اظهار کرد: یکی از اولویت ها و برنامه های اصلی پیش روی بانک بررسی و تحلیل ترازنامه و صورت های مالی بانک و ایجاد حساسیت نسبت به صورت های مالی است که با نهادینه کردن فرهنگ سودآوری و اجرای دقیق و منسجم برنامه ها، بانک در مسیر سوددهی پایدار حرکت خواهد کرد.

وی با بیان اینکه افزایش سود آوری مهم ترین سیاست مالی بانک است و مدیریت هزینه و انضباط مالی در افزایش منابع بانکی تاثیر بسزایی دارد، بر اهمیت توجه مسئولان واحدها به مقوله سود و زیان تاکید کرد.

وی برنامه ریزی در مسیر سودآوری را از محورهای اساسی تحول در بانک خواند و افزود: در برنامه ریزی های صورت گرفته، کسب درآمد و سودآوری به عنوان دو شاخصه در ارزیابی های هر قرارداد مطرح است تا قراردادهایی که برای بانک سودآور هستند، منعقد شود.

فرزین با بیان این که انتظار داریم با اهداف تعیین شده و توان حداکثری همه شعب و واحدها، با برنامه ریزی های مناسب و بازاریابی مطلوب برای بانک سودآور باشند، تاکید کرد: ارتقای سودآوری و بهره وری از راهبردهای اصلی بانک است و همه کارکنان باید در مسیر اهداف تعیین شده برای ارتقای سودآوری با یک جهش پرشتاب حرکت کنند.

مدیرعامل بانک ملی ایران از مدیران ارشد بانک خواست تا سبد خدمات مالی و محصولات جدید و نوین بانک با هدف تامین نیازهای مالی آحاد مردم و بنگاه های اقتصادی و افزایش رضایت مشتریان در راستای ارزش آفرینی تحقق یابد.

وی در ادامه افزود: بعد از توافقات بین المللی، فرصتی ارزشمند برای بانک‌ها از جمله بانک ملی ایران به وجود خواهد آمد تا بتواند شبکه ارتباطات مالی بین الملل رسمی خود را با دنیا برقرار کند. بانک ملی ایران باید از فرصت ایجاد شده و به دست آمده در دوران پسابرجام در مقوله توسعه و گسترش همکاری با بانک های بین المللی پیشرو باشد و باید بتواند در اقصی ‌نقاط دنیا روابط کارگزاری و مشارکتی برقرار کند.

 

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه