× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

سید ابراهیم رئیسی در ادامه بازدیدهای میدانی از شهرستان‌های استان تهران و به منظور بررسی مسائل و مشکلات شهرستان اسلامشهر، وارد این شهرستان شد و مورد استقبال جمعی از مسئولان و مقامات محلی قرار گرفت.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از مرکز ارتباطات شهرداری اسلامشهر، صبح امروز سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور در ادامه بازدیدهای میدانی از شهرستان‌های استان تهران و به منظور بررسی مسائل و مشکلات شهرستان اسلامشهر، وارد این شهرستان شد و مورد استقبال جمعی از مسئولان و مقامات محلی قرار گرفت.
رییس جمهور در ابتدا با بازدید از روند عملیات اجرایی بیمارستان ۴۰۰ تختخوابی این شهرستان، از تداوم اجرای این پروژه طی یک سال گذشته قدردانی کرد و بر تسریع در اجرای پروژه تاکید کرد.
در ادامه رییس جمهور با حضور در ایستگاه مترو میدان نماز، بازدیدی از روند احداث و پیشرفت این پروژه ملی داشت و با توضیحات محسن حمیدی شهردار اسلامشهر و دیگر مسئولان شهری در جریان روند اجرای این پروژه قرار گرفت و در خصوص تامین منابع مالی این پروژه که قرار است متروی اسلامشهر را به خط متروی پایتخت متصل کند قول مساعد داده شد.
آیت الله رییسی پس از حضور در شورای اداری شهرستان که با همراهی استاندار و مقامات شهرستانی برگزار شد، در جمع مردم اسلامشهر در سالن ورزشی آپرین حاضر شد و طی سخنرانی خود خبرهایی از پیگیری پروژه های کلان این شهرستان از جمله تکمیل بیمارستان ۴۰۰ تختخوابی، تامین منابع مالی پروژه مترو اسلامشهر، پیگیری در خصوص رفع مشکلات احداث کمربندی شمالی شهر در توافقات با راه آهن، احداث بندر خشک آپرین و … به شهروندان داد.
برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه