× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

فرماندار اسلامشهر گفت:تصمیم گیری برای فعالیت‌های ورزشی در اردیبهشت ماه پس از بررسی شرایط شیوع کرونا در کشور و تصمیمات ستاد ملی مقابله با کرونا اتخاذ خواهد شد. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان اسلامشهر، مسعود مرسلپور فرماندار اسلامشهر،با بیان اینکه باشگاههای ورزشی جزء نخستین مراکزی بودند که پس از […]

فرماندار اسلامشهر گفت:تصمیم گیری برای فعالیت‌های ورزشی در اردیبهشت ماه پس از بررسی شرایط شیوع کرونا در کشور و تصمیمات ستاد ملی مقابله با کرونا اتخاذ خواهد شد.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان اسلامشهر، مسعود مرسلپور فرماندار اسلامشهر،با بیان اینکه باشگاههای ورزشی جزء نخستین مراکزی بودند که پس از شیوع ویروس کرونا فعالیتشان متوقف شد، افزود: از روز ششم اسفندماه اماکن ورزشی در شهرستان تعطیل هستند و بر اساس اعلام ستاد ملی مقابله با کرونا و همچنین در راستای اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی در جهت قطع زنجیره انتقال کرونا، تمام باشگاه‌های ورزشی تا پایان فروردین ماه تعطیل خواهند بود.

رییس شورای ورزش اسلامشهر با اشاره به اینکه 40هزار ورزشکار سازمان یافته در شهرستان در رشته های مختلف ورزشی فعالیت دارند، گفت: تصمیم گیری برای فعالیت‌های ورزشی در اردیبهشت ماه پس از بررسی شرایط شیوع کرونا در کشور و تصمیمات ستاد ملی مقابله با کرونا اتخاذ خواهد شد.

وی ضمن قدردانی از تلاش ها و فعالیت رییس و کارکنان اداره ورزش و جوانان و نظارت مستمر روزانه بر باشگاه ها بویژه در تعطیلات نوروزی ادامه داد: خوشبختانه تمامی مدیران باشگاهها همکاری لازم را داشتند و تاکنون هیچ باشگاهی در شهرستان پلمب نشده است.

فرماندار شهرستان اسلامشهر در پایان گفت: از مالکان سالن ها و باشگاه های خصوصی نیز درخواست داریم تا در زمینه دریافت اجاره بها بواسطه تعطیلی ها و شرایط خاص کشور مراعات مستاجران خود را کرده و حتی الامکان تخفیفاتی را در نظر بگیرند.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه