× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

معاون استاندار تهران گفت: تمام دستگاه‌های دارای مجوز حمل و نقل و اتوبوسی برای انتقال زائران به محل سکونتشان فعال هستند.

به گزارش پایگاه خبری ثمره نیوز و به نقل از روابط عمومی استانداری تهران؛   میرمحمد غراوی صبح جمعه ضمن قبولی عزاداری همه زائران و جاماندگان اربعین حسینی (ع) در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه تمام تلاش‌ها در کمیته حمل و نقل استانداری تهران ارائه بهترین خدمات در جهت جا به جایی این عزیزان بوده است، اظهار داشت: با یاری خداوند و همت همه دست اندرکاران تا کنون بازگشت و انتقال ۱۴۱ هزار و ۱۳۹ زائر اربعین از مرزهای شش گانه به پایتخت ثبت شده است.

 

غراوی از استقرار شبانه روزی راهداران در پایانه برکت جهت جا به جایی زائران خبر داد و عنوان داشت: تمام دستگاه‌های دارای مجوز حمل و نقل و اتوبوسی برای انتقال زائران به محل سکونتشان فعال هستند و در این زمینه نظارت‌های کامل انجام می‌شود تا بهترین خدمات به عزیزان ارائه شود.

 

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران در تشریح جزئیات وضعیت و آمار سرویس‌های برگشت زائرین اربعین به استان تهران تا روز گذشته ۱۶ شهریور ماه ۱۴۰۲ گفت: طی مدت مذکور برگشت مسافران از مرز «مهران» ۵۸۶ سرویس، از مرز «چذابه» ۸۷ سرویس، مرز «شلمچه» ۳۳ سرویس، مرز «خسروی» ۸۲ سرویس، مرز «تمرچین» دو سرویس و مرز «باشماق» بدون سرویس اعلام می‌شود.

 

غراوی بیشترین میزان سرویس‌های جا به جا شده از مرزهای شش گانه را مرز «مهران» عنوان کرد.

 

وی در ادامه به اعلام آمار تعداد مسافران بازگشت داده شده از مرزهای شش گانه پرداخت و بیان داشت: از مرز «مهران» طبق آمار ۱۶ هزار و ۱۵۹ زائر، از مرز «چذابه» دو هزار و ۹۱۰ مسافر، از مرز شلمچه ۹۱۷ مسافر، مرز خسروی دو هزار و ۲۳۳ مسافر و مرز «تمرچین» ۳۴ زائر به استان تهران بازگشته‌اند.

 

معاون استاندار تهران شلوغ ترین مرز بازگشت مسافران اربعین را مرز «مهران» با ۱۶ هزار و ۱۵۹ مسافر اعلام کرد و اظهار داشت: طبق آمار مجموعاً چهار هزار و ۹۰۳ سرویس از زائران اربعین حسینی (ع) تا پایان روز گذشته به استان تهران بازگشته‌اند.

#استاندارای_تهران

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه