× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

فرماندار اسلامشهر با بیان اینکه در حال حاضر پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا اولویت نخست شهرستان است، گفت: تمهیدات لازم جهت تامین کالاها و مایحتاج مورد نیاز مردم برای شب عید و ایام پایانی سال اندیشیده شده و نگرانی در این خصوص وجود ندارد. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی فرمانداری […]

فرماندار اسلامشهر با بیان اینکه در حال حاضر پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا اولویت نخست شهرستان است، گفت: تمهیدات لازم جهت تامین کالاها و مایحتاج مورد نیاز مردم برای شب عید و ایام پایانی سال اندیشیده شده و نگرانی در این خصوص وجود ندارد.
به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر، مسعود مرسلپور فرماندار شهرستان اسلامشهر، با بیان مطلب فوق اظهار داشت: مردم همکاری و تعامل مناسبی با مسئولان بهداشتی و درمانی شهرستان دارند و خوشبختانه تا صبح امروز شنبه دهم اسفندماه مورد مثبت ابتلا به ویروس کرونا در اسلامشهر مشاهده نشده است.
وی با اشاره به حضور مردم در بازار جهت خرید شب عید گفت: امیدواریم مردم عزیز خریدشان را به هفته ها و روزهای آتی موکول کنند و با توجه به توصیه های وزارت بهداشت مخصوصاً در هفته جاری از منازل خارج نشوند و در زمان حضور در سطح شهر نیز نکات ایمنی و بهداشتی را رعات کنند.
فرماندار اسلامشهر ادامه داد: کالاهای اساسی، میوه و… جهت تنظیم بازار شهرستان پیش بینی شده و در موعد مقرر در سطح شهرستان توزیع خواهد شد.
برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه