× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

فرماندار اسلامشهر از ثبت نخستین قربانی ویروس کرونا در این شهرستان خبر داد. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر،مسعود مرسلپور فرماندار شهرستان اسلامشهر، با اعلام خبر فوق اظهار داشت: در حال حاضر ۱۰ شهروند اسلامشهری مبتلا به ویروس کرونا در بیمارستان های مختلف و در بخش ویژه مربوط به این […]

فرماندار اسلامشهر از ثبت نخستین قربانی ویروس کرونا در این شهرستان خبر داد.
به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر،مسعود مرسلپور فرماندار شهرستان اسلامشهر، با اعلام خبر فوق اظهار داشت: در حال حاضر ۱۰ شهروند اسلامشهری مبتلا به ویروس کرونا در بیمارستان های مختلف و در بخش ویژه مربوط به این بیماری بستری هستند.
وی افزود: از مردم عزیز اسلامشهر درخواست داریم برای مقابله با ویروس کرونا همچنان در خانه هایشان بمانند و از ترددهای غیر ضرور در سطح شهرستان خودداری کنند.
فرماندار اسلامشهر ادامه داد: متاسفانه برخی از شهروندان هنوز ملاحظات بهداشتی اعلام شده از سوی رسانه ها و وزارت بهداشت را جدی نمیگیرند و در برخی مراکز خرید و خیابانها شاهد حضورخطرآفرین مردم هستیم.
وی ضمن قدردانی از تلاش ها و زحمات شبانه روزی پزشکان، پرستاران، کادر درمانی بیمارستانها و شبکه بهداشت و درمان شهرستان اسلامشهر گفت: امیدوارم با همراهی مردم و رعایت نکات بهداشتی و درمانی و همت تمامی مسئولان شهرستان ویروس کرونا را در این شهرستان شکست دهیم.
برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه