× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

فرماندار اسلامشهر گفت: متاسفانه از زمان شیوع ویروس کرونا در شهرستان ۱۹ نفر از مبتلایان به بیماری کووید ۱۹ جانشان را از دست دادند. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان اسلامشهر، مسعود مرسلپور فرماندار اسلامشهر، با اعلام خبر فوق اظهار داشت: تابحال ۲۰۷ نفر مشکوک به این بیماری به مراکز […]

فرماندار اسلامشهر گفت: متاسفانه از زمان شیوع ویروس کرونا در شهرستان ۱۹ نفر از مبتلایان به بیماری کووید ۱۹ جانشان را از دست دادند.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان اسلامشهر، مسعود مرسلپور فرماندار اسلامشهر، با اعلام خبر فوق اظهار داشت: تابحال ۲۰۷ نفر مشکوک به این بیماری به مراکز بیمارستانی شهرستان مراجعه داشتند که ۹۱ مورد قطعی مبتلا به ویروس کرونا در اسلامشهر تحت درمان قرار گرفتند.

فرماندار اسلامشهر با اشاره به اجرای طرح تعطیلی مراکز تجاری و پاساژهایی که کالاهای غیر ضرور عرضه می کنند گفت: امیدواریم مردم عزیز اسلامشهر همچنان از ترددهای غیر ضرور خودداری کنند تا با کمک همدیگر بتوانیم کرونا را در شهرستان شکست دهیم.

وی خواستار مشارکت جدی و همراهی مردم در اجرای طرح غربالگری مبتلایان به ویروس کرونا که توسط شبکه بهداشت و درمان شهرستان در حال اجراست شد و تصریح کرد: کارشناسان بهداشت و درمان تنها با شماره ۴۰۳۰ با شهروندان جهت غربالگری تماس میگیرند و فردی با این عنوان قرار نیست به درب منازل مردم‌مراجعه کند.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه