× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

فرماندار اسلامشهر از آغاز روند رای گیری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و میاندوره ای پنجمین دوره خبرگان رهبری در ۳۲۰ شعبه اخذ رای در شهرستان اسلامشهر همزمان با سراسر کشور خبر داد. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر، مسعود مرسلپور فرماندار شهرستان اسلامشهر، با اعلام خبر فوق اظهار […]

فرماندار اسلامشهر از آغاز روند رای گیری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و میاندوره ای پنجمین دوره خبرگان رهبری در ۳۲۰ شعبه اخذ رای در شهرستان اسلامشهر همزمان با سراسر کشور خبر داد.
به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر، مسعود مرسلپور فرماندار شهرستان اسلامشهر، با اعلام خبر فوق اظهار داشت: از ساعت ۵ صبح امروز کار تحویل صندوق ها، تعرفه های رای و سایر ملزومات به نمایندگان فرماندار در محل استقرار هیات های اجرایی در فرمانداری آغاز شد.
وی افزود: برای شهر اسلامشهر و بخش مرکزی ۲۵۱ شعبه، برای بخش چهاردانگه ۵۲ شعبه و برای بخش احمدآباد مستوفی نیز ۱۷ شعبه اخذ رای پیش بینی شده است.
فرماندار اسلامشهر با بیان اینکه ۷ هزار نفر به عنوان عوامل اجرایی، نظارتی، انتظامی و نیروهای ستادی و بازرسی در برگزاری انتخابات در شهرستان مشارکت دارند گفت: تمامی اعضای شعب از ساعت ۷ صبح در شعب اخذ رای حضور داشتند و بحمدا… روند رای گیری از ساعت ۸ صبح آغاز شده است.
رئییس هیات اجرایی انتخابات شهرستان اسلامشهر تصریح کرد: تمامی مقدمات لازم برای برگزاری انتخابات در شهرستان فراهم شده و ان شاءا… با مشارکت گسترده مردم شاهد برگزاری انتخاباتی باشکوه در اسلامشهر خواهیم بود.
برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه