× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

فرمانده سپاه حضرت سیدالشهداء(ع) استان تهران گفت: نظام مقدس جمهوری اسلامی در طول این چهل سال که فتنه های مختلفی را تجربه کرده است به اذن الله بر همه ی این مشکلات غلبه نموده است.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی سپاه حضرت روح الله(ره) باقرشهر، سردار احمد ذوالقدر فرمانده سپاه حضرت سیدالشهداء(ع) استان تهران،سرهنگ مجید امیر عبداللهیان معاون هماهنگ کننده این ستاد و هیئت همراه با هدف بررسی وضعیت  و آشنایی با پایوران از سپاه ناحیه حضرت روح الله (ره) باقر شهر بازدید کرد.

فرمانده سپاه استان تهران در حاشیه این دیدار که سرهنگ خداداد کاشفی فرمانده ناحیه حضرت روح الله(ره)  نیز حضور داشت اظهار کرد:کسانی که در صدر اسلام در خیمه امام علی(ع) حضور داشتند ولی در حقیقت در جهت اهداف معاویه حرکت می کردند و امروز نیز در شکل نفاق در نظام اسلامی وجود دارند. لیکن نظام مقدس جمهوری اسلامی در طول این چهل سال که فتنه های مختلفی را تجربه کرده است به اذن الله بر همه ی این مشکلات غلبه نموده است.

وی افزود: رهبری معظم انقلاب بارها تاکید نمودند دست دوستی که دشمنان انقلاب به طرف ما دراز می کنند در واقع دست چدنی در دستکش مخملی می باشد ولی برخی به این موضوع توجه ننمودند و مشکلات فراوانی برای کشور ایجاد شد.

سردار ذوالقدر در ادامه افزود: همه برادران و خواهران بدانند که والله رهبری حافظ اصلی این انقلاب است و اگر امروز اسرائیل و دشمنان انقلاب بخواهند به امنیت کشور آسیب بزنند وظیفه خودم میدانم که برای دفاع از کشورم اقدام کنم.

وی در ادامه تصریح کرد: همه آحاد ملت ما  ولایتمدار و خوب هستند حتی کسانی که تظاهر به چیز دیگری می کنند هم  با انقلاب مشکلی ندارند امروز مردم با توجه به مشکلات اقتصادی که دارند با اصل نظام همراهی می کنند.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه