× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

با احیا و راه اندازی چندین حلقه چاه قدیمی و نیمه فعال آب شرب پنج روستا ارتقاء یافته و با کمیت و کیفیت مطلوب تامین و توزیع می گردد .

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب غربی استان تهران، رسول خیرده مدیر امور آبفای شهرستان رباط کریم با اعلام خبر مذکور اظهار داشت : طی دستورالعمل صادره و الحاق آبفای روستایی به شهری طی سال جاری تعداد ۲۲ روستا از آبفای روستایی به آبفای شهرستان رباط کریم ملحق گردید که در این راستا و به منظور ارتقاء وضعیت آبفای روستاها مطابق مطالعات صورت گرفته و اولویت بندی انجام شده عملیات بهسازی خطوط و شبکه و تاسیسات روستاها به منظور تامین و توزیع مطلوب آب شرب در این مناطق در دستور کار قرار گرفته و مطابق اولویت در حال انجام می باشد .

رسول خیرده ضمن تشریح اقدامات صورت گرفته در این خصوص یادآور شد : طی عملیات متعدد و از اوایل سال جاری با اجرای ۱۴۰۰ متر خط انتقال ۶۰۰ میلی متری و ۴۰۰ متر اصلاح شبکه ۱۱۰ میلی متری و همچنین احیاء و بازسازی دو حلقه چاه نیمه فعال و تجهیز و راه اندازی یک حلقه چاه جدید الحفر با صرف هزینه های لازم از محل اعتبارات جاری و داخلی آب آشامیدنی روستاهای منجیل آباد ، الارد ، یقه ، انجم آباد و آدران ارتقاء یافته و با کمیت و کیفیت مطلوب و مطابق با استاندارد های لازم تامین و توزیع می گردد .

مدیر امور آبفای رباط کریم خاطرنشان کرد : با توجه به فصل گرم و پیک مصرف و از طرفی شیوع بیماری منحوس کرونا که منجر به افزایش قابل توجه اب آشامیدنی گردیده است . لذا در حال حاضر آب آشامیدنی شهروندان و مشترکین محترم در سایر روستاها نیز با مدیریت مناسب و بطور مطلوب تامین و توزیع می شود . علیهذا ارتقاء وضعیت فعلی سایر روستاها نیز در دستور کار قرار دارد و مطابق برنامه زمانبندی شده اجرایی خواهد شد.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه