× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه 19 از برپایی غرفه های عرضه محصولات دستی و حجاب و عفاف در مجموعه شهربانوی بوستان ولایت خبر داد.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۹ تهران، محسن فریدی معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۱۹، حمایت از زنان سرپرست خانوار و نیز دختران هنرمند و توانمند را از اهم برنامه های اجرایی این حوزه اعلام کرد و گفت: به همین منظور نمایشگاهی از آثار و محصولات صنایع دستی، هنری، حجاب و عفاف، کارگاه طراحی لباس و ساخت زیور آلات وکیف های دست دوز در مجموعه شهر بانو برپا شده است.

به گفته فریدی، ایجاد چنین نمایشگاه هایی زمینه ای برای شناسایی توانمندی ها و قابلیت های دختران و بانوان و حمایت از آنان، محسوب می شود و درهمین راستا نیز،اداره اموربانوان این حوزه ضمن تدارک برنامه های هنری، آموزشی، فراغتی و فرهنگی ویژه بانوان در طول سال، به فعال سازی زیرساخت های موجود در منطقه همچون مجموعه شهربانو به عنوان پتانسیل و فضایی برای راه اندازی نمایشگاه های مختلف در طول سال باهدف بهره مندی عموم بانوان، دختران و سرپرستان خانوار می پردازد.

براساس این گزارش این نمایشگاه با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و ضد عفونی و توزیع ماسک و دستکش بین بازدید کنندگان تا پایان دهه کرامت در حال برگزاری است.

خاطر نشان می کند، همزمان با دهه کرامت نمایشگاه هنرهای دستی زنان و دختران هنرمند ناحیه ۵ نیز در ساختمان شهرداری این ناحیه میزبان شهروندان است.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه