× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

خطیب نمازجمعه شریف اباد گفت: طوفان الاقصی طراحی بسیار پیچیده و ترکیبی است که عملیات های نظامی از هوا، تونل های زیرزمینی و شکستن حصارها و نبرد در داخل فلسطین اشغالی را شکل داد.

به گزارش پایگاه خبری ثمره نیوز؛ حجت الاسلام و المسلمین قاسم خداپرست در خطبه های عبادی سیاسی و دشمن شکن این هفته نمازجمعه با اشاره به جنایات رژیم منحوس صهیونیستی در منطقه غزه اظهارداشت: اتفاق غزه یک نسل کشی، کشتار و کودک کشی است که صحنه های دلخراش زیادی داشت و دل هر کس که انسانیت هنوز در درونش زنده را به درد اورد مصیبتی سنگین و دلخراش و سنگین و دردناک است.

وی افزود: اما پس از ان تحریم و بستن آب و غذا و دارو و ممانعت ورود نیاز اولیه نشان دهنده استصال رژیم صهیونیستی از شکست غیر قابل ترمیم است. رژیم صهیونیستی چند شکست بد خورد اولا غافل گیر شد، سرویس های امتیتی سیا، آمریکا و انگلیس هیچ کدام قدرت اطلاعاتی تشخیص و پیش بینی “طوفان الاقصی” را نداشتند.

خطیب نمازجمعه شریف اباد در ادامه اضافه کرد: طراحی بسیار پیچیده و ترکیبی که عملیات های نظامی از هوا، تونل های زیرزمینی و شکستن حصارها و نبرد در داخل فلسطین اشغالی را شکل داد. رژیم جنایتکار صهیونیست در طول عمر نحس ۷۵سالگی خود فکر نمی کرد همچین اتفاقی برایش رخ دهد و دنیا فهمید مردم مظلوم غزه که مرتب مورد آماج حملات تجاوز کارانه رژیم صهیونیستی بود روزی عملیات پیچیده طوفان الاقصی را بر علیه دشمنان رقم بزند.

خداپرست در ادامه یاداور شد: طوفان الاقصی نه تنها معادلات منطقه بلکه معادلات جهان را تغییر داد و اگر بخواهیم تقویم فلسطین را بگوییم باید بگوییم دوران قبل  و بعد از طوفان الاقصی.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: رهبری عزیز انقلاب فرمودند برخی سئوال می کنند چرا غزه، از غزه حمایت می کنیم چون ۷۵سال تحت ظلم هستند، آیا مظلوم حق ندارد از خودش دفاع کند و در مقابل ظلم باایستد. این چرا ندارد؛ بیچاره دولتهای بدبختی که به دنبال عادی سازی روابط با رژیمی بودن که حتی نتوانست از خودش دفاع کند.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه