× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

طرح پایش سلامت و بروز رسانی اطلاعات خانوار بازنشستگان شهرداری تهران به همت سازمان بازنشستگی شهرداری تهران و با همکاری شرکت شهر سالم از امروز(بیست و نهم دی ماه)کلید خورد. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی سازمان بازنشستگی شهرداری تهران، براساس مصوبه منعقد شده سازمان بازنشستگی شهرداری تهران و شرکت شهر سالم […]

طرح پایش سلامت و بروز رسانی اطلاعات خانوار بازنشستگان شهرداری تهران به همت سازمان بازنشستگی شهرداری تهران و با همکاری شرکت شهر سالم از امروز(بیست و نهم دی ماه)کلید خورد.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی سازمان بازنشستگی شهرداری تهران، براساس مصوبه منعقد شده سازمان بازنشستگی شهرداری تهران و شرکت شهر سالم شهرداری تهران در طرح پایش سلامت بازنشستگان 10هزاربازنشسته شهرداری تهران به همراه همسران خود با مراجعه به مراکز درمانی شرکت شهر سالم مورد چکاب و معاینات پزشکی قرار گیرند.

براین اساس، آیین افتتاح این طرح از امروز(یک شنبه) بیست و نهم دی ماه با حضور سید مهدی نادمی مدیر عامل سازمان بازنشستگی شهرداری تهران، حمید چوبینه مدیر عامل شرکت شهر سالم، مجتبی قاسمی مدیر عامل کانون بازنشستگان و تعدادی از بازنشستگان گرانقدر شهرداری تهران برگزار شد.

سید مهدی نادمی،مدیر عامل سازمان بازنشستگی شهرداری تهران در این مراسم ضمن قدردانی از پرسنل سازمان بازنشستگی و شرکت شهر سالم برای اهتمام به سلامت بازنشستگان این طرح را اقدامی در جهت تحول سلامت بازنشستگان دانست وگفت: اولویت در کشورهای پیشرفته تمرکز بر روی پیشگیری از بیماری ها است، خصوصا در طیف سنی که بازنشستگان معزز شهرداری تهران قرار دارند این امر بسیار ضروری است.

وی افزود:در حال حاضر تمرکز ما بر روی سلامت بازنشستگان قرار دارد و زیرا این طرح بهبود و ارتقا سلامت بازنشستگان را به همراه خواهد داشت.

مدیر عامل شرکت شهر سالم نیز با تاکید بر اینکه مهمترین مساله در موضوع درمان، هزینه های گزاف مربوط به بیماری است، گفت: پرداختن به علائم و بیماری برای پرهیز از مخارج بالا بسیار مهم می باشد.

چوبینه اضافه کرد:طرح پایش به دو علت برای ما مهم است زیرا بازنشسته ها ولی نعمت ما می باشند و ما نیز تکالیف ویژه ای را نسبت به بازنشستگان داریم.

طرح پایش سلامت بازنشستگان و همسران ایشان به همت سازمان بازنشستگی شهرداری تهران و در راستای تکریم مطلوب و ارتقا سطح سلامت بازنشستگان اجرا می شود تا ضمن شناسایی برخی بیمارهای نهان از بروز عارضه های جدی درآینده پیشگیری نمایند.

طرح پایش سلامت بازنشستگان را می توان یکی از مهم ترین اقدامات سازمان بازنشستگی شهرداری تهران در یک دهه اخیر برشمرد که این مهم نشان از اهمیت سلامت جسم و روان خانواده بازنشستگان برای مدیریت سازمان بازنشستگی دارد.

در اجرای طرح پایش سلامت، غربالگری سلامت جسم،سلامت روان و همچنین وضعیت تندرستی بازنشستگان مورد بررسی و چکاب قرار می گیرد و بازنشستگان باید با توجه به زمان بندی اعلام شده به مراکزی که از پیش برای ایشان تعیین شده است، مراجعه نمایند.

از دیگر مزایای طرح پایش سلامت می توان به موضوع بروز رسانی اطلاعات فردی بازنشستگان اشاره کرد که این امر به سبب تکمیل بانک اطلاعاتی سازمان بازنشستگی شهرداری تهران به منظور ارائه خدمات بهینه به بازنشستگان است.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه