× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

ثبت درخواست شهروندان منطقه21 جهت “کاشت نهال به صورت رایگان در قالب اجرای طرح فراگیر”؛ از دهم دی لغایت اول اسفند ماه بوده و شروع عملیات کاشت نهال در سطح این منطقه نیز از تاریخ پانزدهم دی تا پانزده اسفند به مدت دو ماه انجام می شود. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط […]

ثبت درخواست شهروندان منطقه21 جهت “کاشت نهال به صورت رایگان در قالب اجرای طرح فراگیر”؛ از دهم دی لغایت اول اسفند ماه بوده و شروع عملیات کاشت نهال در سطح این منطقه نیز از تاریخ پانزدهم دی تا پانزده اسفند به مدت دو ماه انجام می شود.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه21، محمود عظیمی گرامی رئیس اداره فضای سبز معاونت خدمات شهری و محیط زیست این منطقه با بیان خبر فوق گفت: با عنایت به دستورالعمل واصله از سوی سازمان بوستان ها و فضای سبز شهر تهران و طی هماهنگی های به عمل آمده با مرکز تحقیقات، آموزش و مشاوره فضای سبز این منطقه نسبت به ثبت درخواست شهروندان برای کاشت نهال رایگان در منازل آنها از دهم دی لغایت اول اسفند ماه اقدام شده و همچنین عملیات کاشت نهال از تاریخ پانزدهم دی تا پانزده اسفند به مدت دو ماه در دست انجام است.

وی در ادامه افزود: اطلاع رسانی های لازم درخصوص اجرای “طرح فراگیر کاشت نهال رایگان در منازل شهروندان”، از طریق نصب شش تخته بنر در محل های مهم و پرترددی مانند میدان اصلی تهرانسر، بلوار گلها، شهرک استقلال، میدان محمد رسول(ص)، بلوار وردآورد و بزرگراه شهید لشگری در سطح نواحی سه گانه منطقه21 صورت پذیرفته است.

رئیس اداره فضای سبز معاونت خدمات شهری و محیط زیست منطقه21 خاطرنشان کرد: ثبت درخواست شهروندان از طریق سامانه137 و شماره تلفن های مراکز تحقیقات، آموزش و مشاوره فضای سبز سطح منطقه21 انجام می گیرد و اکیپ های کاشت نهال با مراجعه به منازل شهروندان به همراه کارشناسان این مرکز، نسبت به کاشت رایگان نهال درختان مثمر در باغچه های منازل اقدام می کنند.

بنا بر این گزارش؛ هنگام مراجعه کارشناسان مرکز تحقیقات، آموزش و مشاوره فضای سبز منطقه21 به منازل شهروندان، فعالیت های این مرکز به منظور فرهنگ سازی و جلب مشارکت هرچه بیشتر شهروندان به آنها معرفی شده و بروشورهای نحوه نگهداری نهال های کاشته شده و همچنین فرم های نظرسنجی در این خصوص به آنها ارائه می گردد.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه