× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

شهردار منطقه ۱۳ تهران از اجرای طرح ضربتی ویژه مبارزه با جانوران مضر شهری در کلیه محور ها و کانون های آلوده منطقه با توجه به نزدیک شدن به فصل گرما خبر داد. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۳ تهران، مرتضی رحمان زاده، شهردار منطقه۱۳تهران،با اشاره به اجرای طرح […]

شهردار منطقه ۱۳ تهران از اجرای طرح ضربتی ویژه مبارزه با جانوران مضر شهری در کلیه محور ها و کانون های آلوده منطقه با توجه به نزدیک شدن به فصل گرما خبر داد.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۳ تهران، مرتضی رحمان زاده، شهردار منطقه۱۳تهران،با اشاره به اجرای طرح ویژه مبارزه با جانوران مضر شهری در دو فاز عملیاتی توسط اداره ساماندهی افزود: در فازاول این طرح ، کلیه محور های آلوده در معابر اصلی و فرعی از سیزدهم اردیبهشت ماه به مدت یک هفته شناسایی و در فاز دوم عملیات مبارزه با موش از بیستم اردیبهشت ماه تا سوم خرداد ماه اجرایی می شود.

وی در خصوص نحوه اجرای این طرح اظهار داشت: در این طرح علاوه بر شیوه شیمیایی،مبارزه با جانوران موذی از طریق روش های فیزیکی و مکانیکی نیز شامل انسداد منافذ ، لانه کوبی ، بهسازی محیط ، اصلاح وضعیت پوشش گیاهی ، لایروبی انهار ، استفاده از اسلحه بادی و… صورت می گیرد.

رحمان زاده، آموزش های مردمی را اقدامی دیگر برای کاهش جمعیت موش ها برشمرد و ادامه داد:شهروندان باید از رهاسازی زباله های خود در سطح معابر خودداری و فقط در مخازن مخصوص زباله هایشان را بیندازند.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه