× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

مراسم افتتاحیه طرح سنجش سلامت عمومی و اجتماعی بانوان اسلامشهر با حضور فرماندار شهرستان در سالن جلسات اداره بهزیستی شهرستان برگزار شد. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر، در این مراسم مسعود مرسلپور فرماندار شهرستان اسلامشهر،در سخنانی ضمن تبریک سالروز میلاد حضرت زینب(س) و روز پرستار گفت: پرستاری واژه قابل […]

مراسم افتتاحیه طرح سنجش سلامت عمومی و اجتماعی بانوان اسلامشهر با حضور فرماندار شهرستان در سالن جلسات اداره بهزیستی شهرستان برگزار شد.
به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر، در این مراسم مسعود مرسلپور فرماندار شهرستان اسلامشهر،در سخنانی ضمن تبریک سالروز میلاد حضرت زینب(س) و روز پرستار گفت: پرستاری واژه قابل احترام و مقدس است. پرستاران در کنار پزشکان در دوران هشت سال دفاع مقدس نقش برجسته ای از خود به یادگار گذاشتند و پرستار در اصل تجدید کننده حیات آدمی است.
وی در ادامه با قدردانی از زحمات مدیران و کارکنان سازمان بهزیستی و تعامل خوب این مجموعه با سایر ادارات اظهار داشت: شما عزیزان با تمام مشکلات، کمبود اعتبارات و تنگناهای استانی کار ارزشمندی در جامعه برعهده دارید.
وی تصریح کرد: خداوند متعال نعمت بزرگی به شما عطا کرده که پرستاری افراد نیازمند که از بندگان خوب خدا هستند را برعهده گرفتید و این کار مهم شما تأثیر بسزایی در جامعه و کانون گرم خانواده‌ها دارد.
مرسلپور ادامه داد: امیدوارم با اجرای طرح سنجش سلامت عمومی و اجتماعی بانوان همراه با همکاری سایر ارگانها و ادارات الگوی مناسب اجرای طرح برای سایر شهرستانها باشیم.
گفتنی است در فاز نخست طرح سنجش سلامت عمومی و اجتماعی بانوان که برای نخستین بار توسط دفتر امور بانوان و خانواده فرمانداری اسلامشهر و با همکاری دانشگاه آزاد اسلامی و سازمان بهزیستی شهرستان اجرا می شود، بانوان شاغل در ادارات شرکت می کنند.
برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه