× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

معاون حمل و نقل ترافیک شهرداری منطقه ۱۳ گفت : ترسیم ۲۵ هزار متر طول خط کشی محوری در بزرگراه شهید یاسینی از دیگر اقدامات صورت گرفته است.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۳ تهران، سید رضا تربت جو ، معاون حمل و نقل ترافیک شهرداری منطقه با اشاره به رویکرد مدیریت شهری در جلب رضایتمندی شهروندان و ارتقای ایمنی معابر و بزرگراه ها گفت : با توجه به آسیب رسیدن به تابلو های شهری بر اثر مواد محترقه و حوادث ناشی از برخورد خودرو ها ، طرح مرمت و بازسازی تابلوهای ترافیکی در شش ماهه اول سال جاری اجرایی شد .

به گفته او در این طرح بیش از ۳۵۰ مورد علایم ترافیکی و اخطاری، ۲۳۵ تابلوهای اسامی، حدود ۵۲۰ تابلوی انتظامی و حدود ۶۳ عدد تابلو های اماکن مرمت و بازسازی شده است .

معاون شهردار منطقه ۱۳ ادامه داد : تعدادی تابلو جدید نیز دربرخی از معابر فاقد تابلو با هدف جهت یابی و مسیر بابی شهروندان نصب شد.

تربت جو، همچنین به اجرای خط کشی محوری بزرگراه شهید یاسینی اشاره کرد و افزود : این عملیات در راستای نگهداشت بهینه معابر بزرگراهی به طول ۲۵ هزار متر در مسیر غرب به شرق پل دوازده فروردین تا ورودی ده سرخه حصاراجرایی شد .

او اضافه کرد : خط کشی‌های معابر و بزرگراه ها ،اهمیت به سزایی در تعیین سهم عبور و انضباط بخشی ترافیک دارند و در واقع زبان گویای شهرها به شمار می‌آیند.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه