× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

ایستگاه های جدید مسقف تاکسی در منطقه21 با هدف سهولت شهروندان به هنگام انتظار برای رسیدن تاکسی های عمومی و خصوصی طراحی و تعبیه شد. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه21 تهران، محمدرضا سالمی معاون حمل ونقل و ترافیک این منطقه با اعلام خبر فوق گفت: به منظور سهولت شهروندان […]

ایستگاه های جدید مسقف تاکسی در منطقه21 با هدف سهولت شهروندان به هنگام انتظار برای رسیدن تاکسی های عمومی و خصوصی طراحی و تعبیه شد.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه21 تهران، محمدرضا سالمی معاون حمل ونقل و ترافیک این منطقه با اعلام خبر فوق گفت: به منظور سهولت شهروندان به هنگام انتظار در صف تاکسی ها، معابر و نقاطی که دارای بیشترین تعداد مسافر بودند شناسایی شده و ایستگاه هایی با طراحی حوزه ترافیک ورودی غربی پایتخت ساخته و نصب شد.

وی با اشاره به اینکه تاکنون چهار عدد ایستگاه تاکسی مسقف در محدوده منطقه21 نصب شده، افزود: این چهار ایستگاه در معابر مهم و پرترددی مانند “ابتدای بلوار لاله تهرانسر؛ بزرگراه فتح-تقاطع خلیج؛ بزرگراه فتح-مقابل شهرک آسمان و بزرگراه فتح-شهرک صابر جانمایی و نصب شده است.

سالمی در همین راستا خاطرنشان کرد: امیدواریم با اتمام ساخت و نصب این ایستگاه های جدید تاکسی در منطقه21 علاوه بر جلب رضایت هرچه بیشتر شهروندان فهیم این بخش از پایتخت، در فصول سرد سال و نزول بارش های آسمانی شاهد محفوظ ماندن مسافران از برف و باران نیز باشیم.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه