× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

با همکاری و مشارکت ستاد پیشگیری و مدیریت بحران منطقه ۱۳ و منطقه ۶ عملیات سازمان آتشنشانی و خدمات ایمنی ، عملیات گسترده ضد عفونی در محور های اصلی و پر تردد به صورت مستمر اجرایی می شود. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۳ تهران، مرتضی رحمان زاده ، […]

با همکاری و مشارکت ستاد پیشگیری و مدیریت بحران منطقه ۱۳ و منطقه ۶ عملیات سازمان آتشنشانی و خدمات ایمنی ، عملیات گسترده ضد عفونی در محور های اصلی و پر تردد به صورت مستمر اجرایی می شود.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۳ تهران، مرتضی رحمان زاده ، شهردار و رئیس ستاد پیشگیری و مدیریت بحران منطقه با اشاره به اجرای عملیات گسترده ضدعفونی از زمان شیوع کرونا تا کنون با همکاری سازمان آتش نشانی در محور های پرتردد و اصلی در نواحی چهارگانه افزود : پیرو هماهنگی های به عمل آمده و با همکاری ستاد پیشگیری و مدیریت بحران منطقه منطقه ۶ عملیات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی برای مقابله با ویروس کرونا و حفظ سلامت شهروندان، عملیات ضدعفونی به صورت مستمر و هفتگی اجرایی می شود.

وی با بیان اینکه روند ضد عفونی کردن معابر منطقه ۱۳ با استفاده از تجهیزات نوین آتشنشانی سرعت بخشیده شد افزود: در این عملیات ، تعدادی خودروی سنگین جت فن مه پاش ، خودرو های سبک آتش نشانی به همراه ۱۰ نفر آتشنشان مجهز به دستگاه فوگر و مه پاش سیار با استفاده از حدود ۵۰ هزار لیتر مواد ضدعفونی کننده ، محور های اصلی و پر تردد را به صورت اساسی ضدعفونی کردند.

رحمان زاده ادامه داد : عملیات ضد عفونی در خیابان های پیروزی ، دهقان ، پنجم نیروی هوایی ، سی متری نیروی هوایی ، امامت ، بوعلی ، حافظ ، کلیه تره بارها و پایانه ها از جمله براری و کلاهدوز و کلیه ایستگاه های بی آرتی اجرا شده و به صورت مستمر ادامه دارد.

وی ابراز امیدواری کرد با همکاری شهروندان و تمهیدات مجموعه شهری مبنی بر انجام اقدامات پیشگیرانه و رعایت موازین بهداشتی بتوان هر چه سریعتر کرونا را شکست داد.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه