× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

سرپرست شهرداری فرون آباد با عنایت به طرح جمع آوری نخاله های ساختمانی از سطح شهر گفت: حفظ و صیانت از سیما و منظر شهری بدون همکاری شهروندان ممکن نیست لذا خواهشمندیم که شهروندان عزیز ما را در این امر یاری نمایند.

به گزارش ثمره نیوز؛  مهندس ملکشاهی سرپرست شهرداری فرون آباد بیان داشت: تخلیه نخاله ها در فاصله کمی از محل زندگی مردم و انباشت این ضایعات، فضا را برای اضافه کردن زباله های شهری فراهم و مشکلاتی را برای شهروندان در جمع شدن حیوانات موذی و آلودگی های زیست محیطی و گسترش بیماری‌های عفونی فراهم می‌کند.

 

وی عنوان کرد: تخلیه غیر مجاز خاک و نخاله های ساختمانی علاوه بر ایجاد اثرات مخرب زیست محیطی و نازیبایی های بصری، آلودگی محیط زیست و بیماری های مختلف را نیز در پی خواهد داشت و از سوی دیگر تخلیه آن در کانال ها و مسیل های آب موجب گرفتگی مسیر هدایت آب و انتقال حجم بالای نخاله ها و مصالح ساختمانی به داخل کانال ها و انهار سطح شهر می شود.

 

وی با تاکید بر برخورد قاطع و اقدام قانونی در برابر متخلفانی که اقدام به تخلیه نخاله در سطح شهر می کنند، اظهارداشت: حفظ و صیانت از سیما و منظر شهری بدون همکاری شهروندان‌ ممکن نیست لذا خواهشمندیم که شهروندان عزیز ما را در این امر یاری نمایند.

 

وی افزود: اجرای طرح جمع آوری نخاله های ساختمانی در شهر با هدف افزایش زیبایی چهره شهر، رسیدگی به مشکلات شهروندان در بخش تنظیف شهر، با برنامه ریزی های صورت پذیرفته از سوی مجموعه مدیریت شهری و نظارت مستقیم حوزه خدمات شهری صورت می پذیرد.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه