× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

معاون فنی و توسعه شبکه همراه اول گفت: بیشترین جابه‌جایی مشترک در این اپراتور چهارم فروردین‌ماه ۱۴۰۱ بوده که فقط در استان‌های تهران و البرز حدود ۴.۵ میلیون مشترک از این استان‌ها خارج شده‌اند.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از فارس،مرتضی طاهری‌بخش معاون فنی و توسعه شبکه همراه اول از سرویس‌دهی مطلوب به ۶۸ میلیون مشترک این اپراتور در تعطیلات نوروز خبر داد و گفت: علاوه بر سرویس‌دهی به مشترک خود، به حدود ۴.۶ میلیون مشترک ایرانسل و ۱.۷ میلیون مشترک رایتل از طریق رومینگ ملی میزبانی کردیم که بیشترین تعداد در یک روز ۷۱۴ هزار مشترک ایرانسل و ۱.۴ میلیون مشترک رایتل برای برقراری تماس از شبکه همراه اول استفاده کردند.

وی افزود: رکورد مکالمه در یک ساعت نیز ۲۵۴ میلیون تماس از ساعت ۱۹ تا ۲۰، لحظه تحویل سال بود که بیش از دو برابر تعداد ساعت پیک روزهای دیگر است.

طاهری‌بخش با اشاره به میزان جابه جایی مشترک در تعطیلات نوروز امسال بیان داشت: بیشترین میزان جابه جایی در چهارم فروردین‌ماه بود که فقط در استان‌های تهران و البرز حدود ۴.۵ میلیون مشترک از این استان‌ها خارج شدند.

معاون فنی و توسعه شبکه اپراتور اول با بیان اینکه استان‌های مازندران، گیلان، خراسان رضوی، خوزستان و هرمزگان بیشترین میزبانی از مشترکان مسافر را داشته‌اند تصریح کرد: در مجموع شبکه نرمال بود و درصد موفقیت تماس‌ها در ساعات پیک حدود ۹۸ درصد بوده است.

وی اظهار داشت: در ایام نوروز ترافیک دیتا افزایش محسوسی داشت و میزان مصرف دیتا نسبت به روزهای عادی حداقل ۱۰ درصد رشد داشته است.

طاهری بخش با بیان اینکه همراه اول با داشتن پوششی سراسری سعی داشت با زحمات شبانه‌روزی تیم‌های فنی شبکه‌ای پایدار برای مشترکانش فراهم کند، تأکید کرد که با استقرار سایت‌های اضطراری در شهرهای مسافرپذیر نظیر شهرهای استان خراسان رضوی و شهرهای پذیرای مسافران راهیان نور در جلب رضایت مشترکان موفق بود.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه