× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

با هدف کاهش بار ترافیکی و تردد روان وسایل نقلیه ، عملیات اصلاح هندسی مسیر شمال به جنوب بزرگراه شهید باقری (خروجی به بزرگراه شهید یاسینی) اجرایی شد. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 13 تهران، مرتضی رحمان زاده، شهردار منطقه با اعلام این خبر گفت: با توجه به تصویب […]

با هدف کاهش بار ترافیکی و تردد روان وسایل نقلیه ، عملیات اصلاح هندسی مسیر شمال به جنوب بزرگراه شهید باقری (خروجی به بزرگراه شهید یاسینی) اجرایی شد.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 13 تهران، مرتضی رحمان زاده، شهردار منطقه با اعلام این خبر گفت: با توجه به تصویب و تائید طرح اصلاح هندسی تقاطع بزرگراه شهید باقری به بزرگراه شهید یاسینی توسط کمیته فنی طرح های هندسی معاونت حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران، اجرای طرح مذکور در دستور کار قرار گرفت.

وی با بیان اینکه در حال حاضر پروژه مذکور با پیشرفت فیزیکی 50 درصدی در حال اجراست افزود: با اجرای این طرح ، ظرفیت ترافیکی این بخش از بزرگراه افزایش یافته و شاهد کاهش ترافیک و تردد روان خودرو ها خواهیم بود.

شهردار منطقه 13 با اشاره به احداث یک دستگاه پل عابر پیاده در محدوده ناحیه چهار منطقه اظهار داشت: با توجه به ضرورت ایجاد زیر ساخت های ترافیک شهری و به منظور جلوگیری از بروز حوادث تلخ و ناگوار احتمالی و ایجاد تسهیلات جهت تردد ایمن عابرین پیاده ،این پل عابر پیاده ضمن نیاز سنجی صورت گرفته در بزرگراه شهید دوران در محدوده شهرک های مسکونی زینبیه و شهید مهتدی جانمایی و نصب خواهد شد .

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه