× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

به مناسبت چهاردهمین سالگرد تأسیس سامانه مدیریت شهری 137، شهردار منطقه 13 به همراه رئیس سامانه 137 شهرداری تهران ضمن بازدید از نمایشگاه خودرو و تجهیزات، از پرسنل شاغل در این سامانه با اهدای هدایایی تقدیر کردند. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه۱۳ تهران، مرتضی رحمان زاده شهردار منطقه 13 […]

به مناسبت چهاردهمین سالگرد تأسیس سامانه مدیریت شهری 137، شهردار منطقه 13 به همراه رئیس سامانه 137 شهرداری تهران ضمن بازدید از نمایشگاه خودرو و تجهیزات، از پرسنل شاغل در این سامانه با اهدای هدایایی تقدیر کردند.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه۱۳ تهران، مرتضی رحمان زاده شهردار منطقه 13 در جمع پرسنل سامانه 137 منطقه، ضمن تشکر از زحمات شبانه روزی پرسنل این سامانه ، در سخنانی با بیان اینکه کسب رتبه برتر سامانه 137 منطقه 13 در میان مناطق 22 گانه شهر تهران نشان از تلاش و کوشش بی وقفه پرسنل این سامانه دارد، تصریح کرد: عوامل اجرایی سامانه 137 بازوان اجرایی مدیریت شهری هستند و کاهش میانگین سنی کادر اجرایی آن امری ضروری و اجتناب ناپذیر است.

وی در عین حال خواستار برندسازی و تسری اقدامات تخصصی و عملکردی سامانه 137 منطقه 13 به سایر مناطق شهر تهران شد و ابراز امیدواری کرد تا با ادامه روند پاسخگویی و رسیدگی سریع به درخواست های شهروندان بتوانیم بیش از پیش به شهروندان شهرمان خدمت کنیم.

همچنین در این مراسم ، ریاست سامانه مدیریت شهری 137 با اعلام اینکه شهرداری منطقه 13 طی دو سال گذشته رتبه های خوبی را در میان مناطق 22 گانه شهر تهران کسب نموده است، از دغدغه مندی و تفکر شهردار منطقه در خدمت رسانی به شهروندان تقدیر کرد.

حمیدرضا نصریان پیام های درج شده در سامانه 137 را به نوعی پیام شهردار تهران دانست و تأکید کرد: بدون تردید رسیدگی به مشکلات و درخواست های شهروندان، رضایت خداوند را در پی دارد و امیدوارم این روند رو به جلو در منطقه 13 کماکان ادامه یابد.

گفتنی است شهردار منطقه 13 در پایان این مراسم پس از استماع سخنان تنی چند از عوامل اجرایی سامانه 137 و ارائه رهنمود، با اهدای لوح و هدایا از زحمات پرسنل در چهاردهمین سالگرد تأسیس این سامانه تقدیر کرد.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه