× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

اولین نشست شهردار منطقه 13 با مشاوران قطب گردشگری شرق تهران از فارغ التحصیلان و اساتید دانشگاه شریف تهران به منظور تهیه بسته های سرمایه گذاری برگزار شد. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 13 تهران، مرتضی رحمان زاده، شهردار منطقه 13 با اشاره به واگذاری 624 هکتار از اراضی […]

اولین نشست شهردار منطقه 13 با مشاوران قطب گردشگری شرق تهران از فارغ التحصیلان و اساتید دانشگاه شریف تهران به منظور تهیه بسته های سرمایه گذاری برگزار شد.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 13 تهران، مرتضی رحمان زاده، شهردار منطقه 13 با اشاره به واگذاری 624 هکتار از اراضی بوستان جنگلی سرخه حصار به شهرداری به مدت سی سال بر اساس تفاهم نامه اجرای مدیریت بهره وری و نگهداری از پارک های جنگلی و توسعه فضای سبز شهر تهران گفت : با توجه به طراحی ۵۴ پروژه گردشگری در بوستان جنگلی سرخه حصار ،در نظر داریم برای هر یک از این پروژه ها ، بسته های سرمایه گذاری تهیه و تدوین تا ضمن فراخوان در اختیار سرمایه گذار قرار دهیم.

وی از مشاوران طرف قرارداد با سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های شهرداری تهران خواست در تهیه این بسته های یاریگر مدیریت شهری باشند تا با فراهم کردن شرایط اجرای این پروژه ها ، این محدوده ارزشمند ،تبدیل به محلی برای حضور بیشتر شهروندان شود.

در پایان ، فارغ التحصیلان و اساتید حاضر در جلسه بازدیدی پنج ساعته از پروژه های گردشگری داشتند و در جریان ظرفیت های این بوستان قرار گرفتند.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه