× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

صبح امروز شهردار منطقه۱۳ تهران به همراه معاون فنی و عمرانی و دیگر مدیران از دو پروژه عمرانی احداث مسجد علی اکبر و بهسازی محله صفا در ناحیه یک این منطقه بازدید کرد . به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 13 تهران، صبح امروز هفدهم فروردین ماه، طی این بازدید […]

صبح امروز شهردار منطقه۱۳ تهران به همراه معاون فنی و عمرانی و دیگر مدیران از دو پروژه عمرانی احداث مسجد علی اکبر و بهسازی محله صفا در ناحیه یک این منطقه بازدید کرد .

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 13 تهران، صبح امروز هفدهم فروردین ماه، طی این بازدید ، مرتضی رحمان زاده شهردار منطقه۱۳ تهران،ضمن بررسی روند و پیشرفت این دو پروژه ، دستورات لازم را برای سرعت بخشی به اجرای این پروژه با رعایت اصل کیفیت ارائه کرد .

همچنین ،عملیات عمرانی خیابان صفا به عنوان یکی از پروژه های بهسازی محیطی در فضایی به مساحت حدود ۶ هزار مترمربع با هدف بهبود کیفیت بصری و زیست محیطی محدوده با همکاری سازمان نوسازی و شهرداری منطقه 13 در دست اجراست.

پس از بازدید میدانی ،جلسه شورای معاونین منطقه۱۳ از طریق ویدئو کنفرانس برگزار شد.

در جلسه شورای معاونین که با حضور رحمان زاده شهردار منطقه و معاونین برگزار شد، گزارش عملکردی از اقدامات صورت گرفته در طرح استقبال از بهار و همچنین موضوعات انجام شده و در دست اقدام مقابله با بیماری کرونا خدمت رسانی مجموعه شهری در سال جدید تبادل نظر شد.

گفتنی است،عملیات احداث مسجد حضرت علی اکبر (ع) در راستای درخواست های مردمی و به دستور شهردار منطقه۱۳ ، با انعقاد قرار داد جدید مدتی پیش آغاز شد .

این مسجد در بزرگراه امام علی(ع)در تقاطع خیابان صفا قرار دارد که هم اکنون عملیات احداث این مسجد با پیشرفت ۳۰ درصدی در مرحله نازک کاری ، سفت کاری و نماسازی قرار دارد.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه