× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه21 از اقدامات اداره ساماندهی این معاونت در خصوص شناسایی کلونی های فعال جانوران مضر شهری در “آستانه بهار99” در سطح محله ها و معابر پرتردد ورودی غربی پایتخت خبر داد. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه۲۱ تهران، سیاوش زابلی معاون خدمات شهری و […]

معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه21 از اقدامات اداره ساماندهی این معاونت در خصوص شناسایی کلونی های فعال جانوران مضر شهری در “آستانه بهار99” در سطح محله ها و معابر پرتردد ورودی غربی پایتخت خبر داد.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه۲۱ تهران، سیاوش زابلی معاون خدمات شهری و محیط زیست این منطقه با بیان این خبر افزود: اقدامات ویژه اجرایی اکیپ مبارزه با جانوران مضر شهری(موش) در شش ماهه دوم سال جاری و در آستانه بهار 99؛ با هدف شناسایی، طعمه گذاری، انسداد منافذ و کلونی های فعال و جمع آوری لاشه جانوران موذی به صورت مستمر در سطح ورودی غربی پایتخت در اطراف مدارس، اماکن آموزشی و فرهنگی، مساجد، حسینیه ها و تکایا؛ از طریق “طعمه گذاری، لانه کوبی و انسداد منافذ” درحال انجام است.

وی در ادامه افزود: به منظور افزایش اثربخشی کنترل و مبارزه با موش و کاهش جمعیت دیگر جانوران مضر شهری، همکاری های خوبی از طرف اداره ساماندهی با نواحی سه گانه و همچنین اداره آموزش های شهروندی معاونت امور اجتماعی و فرهنگی منطقه۲۱ در خصوص مباحث آموزشی و اطلاع رسانی به شهروندان صورت گرفته تا در این زمینه فعال تر از گذشته اقدامات اثر بخشی انجام گیرد.

زابلی در خاتمه یادآور شد: تمامی معابر مستعد کلونی موش در سطح نواحی سه گانه منطقه21 به ویژه در بلوارهای اصلی(تهرانسر) و لاله ناحیه یک به صورت سرتاسری مورد بررسی دقیق قرار گرفته و نسبت به طعمه گذاری و انسداد آنها اقدام شده است.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه